استخر شیشه ای بهترین آیتم معماری

استخر شیشه ای بهترین آیتم معماری

سال 2023 مملو از روندهای جدید برای استخرهای لوکس است و این بار می خواهیم یکی را کشف کنید که بسیاری از افراد در حال حاضر آن را اجرا کردند و دارند: پنجره های زیر آب. آیا می توانید تصور کنید که در استخر خود شنا کنید و بتوانید آنچه در بیرون است را ببینید (و همچنین دیده شوید) زیرا دیوارها شفاف هستند؟

قابل توجه ترین نکته در مورد این روند این است که زیبایی شناسی آن باورنکردنی است. تصور کنید که یک استخر سرریز داشته باشید، و همچنین پنجره های زیر آب دارید. از یک استخر مجلل متفاوت و جذاب لذت خواهید برد. هر آنچه باغ شما نیاز دارد، استخری با این خصوصیات.

استخر شیشه ای بهترین آیتم معماری (1)

  • برای استخرهای شیشه ای، چه نوع شیشه ای را انتخاب کنیم؟

انتخاب شیشه مناسب برای استخرهای شفاف به یک دلیل بسیار مهم است: این شیشه باید به اندازه کافی مقاوم باشد تا نشکند و بتواند امنیت شما و افرادی را که برای لذت بردن از استخر خود به خانه دعوت می کنید تضمین کند. بنابراین، در اینجا چند گزینه شیشه ای برای این استخرهای لوکس وجود دارد.

شیشه ی حرارت دیده

شیشه سکوریت یک انتخاب عالی برای استخرهای شفاف است. بسیار مقاوم است و تحت عملیات حرارتی قرار گرفته است. این بدان معنی است که در صورت شکستن به قطعات کوچک خرد می شود، که در صورت حضور شخصی در استخر ایمن تر است.

شیشه لمینت

شیشه های لمینت جایگزین دیگری برای استخرهای شفاف است که حاصل چندین صفحه شیشه ای است که به وسیله ورقه های پلی وینیل بوتیرال به هم چسبیده اند. شیشه ای با چسبندگی، کشسانی و مقاومت بالا است. در صورت شکستگی، پلی وینیل بوتیرال قطعات را حفظ می کند که از احتمال بریدگی جلوگیری می کند.

شیشه اکریلیک

شیشه اکریلیک همچنین بسیار مقاوم است، یک عایق حرارتی و صوتی عالی است و در برابر هوا و اشعه ماوراء بنفش مقاومت می کند. همچنین قابل قالب گیری است تا استخر شفاف شما به دلخواه شما شکل بگیرد.

استخر شیشه ای بهترین آیتم معماری (2)

پنجره های زیر آب برای استخرهای شنا

پنجره های زیر آب برای استخرها به شما این امکان را می دهد که استخر را به بیرون، باغ یا تراس متصل کنید. نکته جالب این است که بیرون از آب به لطف این پنجره ها می توان داخل استخر را دید. این یک محیط آرام را ایجاد می کند، که شاید همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

علاوه بر این، پنجره های زیر آب برای استخرهای لوکس چندین گزینه زیبایی را در اختیار شما قرار می دهد. از شفاف بودن تمام دیواره استخر گرفته تا انتخاب قسمتی خاص برای آن. این به ما این فرصت را می دهد تا استخر رویاهای شما و استخری را ایجاد کند که با زیبایی شناسی باغ شما مطابقت دارد.

اگر استخر به یکی از اتاق های خانه شما نزدیک است، حتی می توان پنجره های زیر آب را نصب کرد تا با باز کردن پنجره ها، منظره ای فوق العاده داشته باشید. گزینه های زیادی برای ادغام این استخر در خانه شما وجود دارد.

مراقبت از شیشه در استخر

برای مراقبت از شیشه استخر، داشتن یک سیستم تصفیه آب موثر که از چسبیدن کثیفی به شیشه و کثیف شدن آن جلوگیری کند، مهم است. در آبسکون ما ارائه خدمات گسترده ای حتی بعد از ساخت و اجرا داریم. این امکان نگهداری بهینه از استخر لوکس شما را در تمام طول سال فراهم می کند.

اکنون که ارزش زیبایی شناختی استخرهای شیشه ای یا همان پنجره های زیر آب را درک کردید، برای طراحی، ساخت و اجرای  استخر لوکس خود با ما تماس بگیرید. ما با بیش از 30 سال سابقه در این زمینه، استخرهای شیشه ای بسیار ظریف، زیبا و مدرن میسازیم و رویای شما را برای لذت بردن از این نوع استخر در خانه خود محقق میکنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پرزنت حضوری 02155957060

مشاوره آنلاین 09205958384

استخر شیشه ای بهترین آیتم معماری (3)

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟