مزایای جکوزی

مزایای جکوزی

جکوزی یا وان آب گرم دیگر لوکس برای بسیاری از مردم است، آن را تبدیل به یک ضرورت برای کسانی که نیاز به استراحت پس از یک روز طولانی پر از استرس و سویه های زندگی است. علاوه بر این ، مزایای جکوزی بسیار فراتر از فقط آرامش بخش است. با استفاده از آن به شما تضمین بدن عملکرد کاملا مطلوب است. حمام جکوزی شما را تازه و جوان باقی می دارد.

مزایای جکوزی

وان آب گرم استرس را کاهش می دهد

آب همیشه منبع راحتی بزرگی می سازد. وقتی آب گرم بشه اونوقت راحت تر میشی . جکوزی می تواند جای بهتری برای استراحت بعد از کار روزتان باشد. با داشتن تعدادی از جت های مختلف در داخل وان آب گرم در مکان های مختلف, آن را تسکین فشار به بدن شما برای کمک به شما برای استراحت.

آب گرم نیز شما را آرام دادن به شما احساس آرامش بخش است. شما می توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را در جکوزی خود را برای کمک بیشتر به شما برای استراحت. علاوه بر این، جکوزی باعث می شود بهترین مکان برای استراحت و از بین بردن استرس با تمام خانواده خود را.

وان آب گرم نیز می تواند به شما احساس سوزاندن چربی بدن را بدهد. نقاط فشار است که جت های آب ضربه کمک خواهد کرد که به فشار پوست, و به شما کمک به سمت سوزاندن چربی بدن. البته شما هنوز هم نیاز به انجام تمرینات خاصی مانند آموزش HIIT و یا نشستن آپ در واقع سوزاندن هر چربی بدن. اما فکر به حساب می آید.مزایای جکوزی

جکوزی می تواند گردش خون را بهبود بخشد

آب گرم در گشاد کردن رگ های خونی بسیار کارآمد است. هنگامی که رگ های خونی رقیق می شوند، به معنای جریان آزاد خون است. هنگامی که شما در جکوزی می نشینید، گردش خون شما بهبود می یابد.

با این کار احساس فعال بودن می کنید زیرا تمام قسمت های بدن شما مواد مغذی لازم را دریافت می کنند. این ویژگی به ویژه در افرادی که ممکن است از شرایطی مانند آرتروز رنج می برند یا فشار خون بالایی دارند ضروری است.

گرمای آب به باز کردن رگ های خونی کمک خواهد کرد که به نوبه خود اجازه خواهد داد که خون آزادانه تر از طریق رگ های شما جریان داشته باشد. علاوه بر این، اندام هایی مانند ریه ها و قلب از این امر بهره مند می شوند.مزایای جکوزی

جکوزی می تواند درد عضلانی را کاهش دهد

جکوزی نوعی هیدروتراپی محسوب می شود. آب گرم عضلات را تسکین می دهد. اگر عضلات درد یا مفاصل داشته باشد، نشستن در جکوزی برای چند دقیقه درد عضلانی را آسان خواهد کرد.

جت های آب می توانند با توجه به فشار زیاد خود نوعی ماساژ ارائه دهند. برای بدست آوردن نتایج بهتر، می توانید این جت ها را به سمت بخش های خاصی از بدن تان هدایت کنید. اگر شما می خواهید ماساژ بافت های عمیق و یا برای تسکین درد در داخل عضلات خود را, سپس اجرا شدت کامل. جکوزی عالی است برای اسپاسم عضلات soothing و سرعت بخشیدن به بهبودی.

جکوزی می تواند به بهبود خواب شما کمک کند

بیشتر افراد از اختلال در خواب رنج می برند. علت این امر ممکن است درد، استرس یا حتی گردش خون ضعیف باشد. نشستن در وان آب گرم برای چند دقیقه در روز همراه با مزایای کاهش استرس، بهبود گردش خون و عضلات soothing. ترکیب این مزایا باعث احساس آرامش بخش می شود. با چنین احساسی می توانید خواب بهتری داشته باشد.

جکوزی می تواند عملکرد شما را بهبود بخشد

تو یه ورزشکاری؟ بیشتر اوقات پس از بازی، شما باید برخی از آسیب و یا فشار عضلانی داشته باشد. داشتن چنین چیزی عملکرد شما را کاهش خواهد داد. هنگامی که شما خودتان را در جکوزی غوطه ور, آب گرم اسپاسم عضلانی را کاهش می دهد.

با کاهش درد عضلانی می توانید عملکرد بهتری داشته باشد. علاوه بر این، آب گرم مفاصل خود را انعطاف پذیر تر، از این رو تحرک بهبود یافته است.

جکوزی برای افراد مبتلا به آرتروز مناسب است

آرتروز وضعیتی است که باعث درد می شود. با این حال شما می توانید این درد را به حداقل برسونین. یکی از موثرترین راه ها استفاده از جکوزی است. آب گرم مفاصل را قادر می سازد تا به راحتی حرکت کنند.

این کار به بازگرداندن حرکت و انعطاف پذیری بدون درد کمک می کند. بیماران می توانند قدرت خود را پس بگردند. ترکیب گرما، شناوری، و ماساژ بهترین راه را برای تسکین درد و سفتی در کسانی که از آرتروز رنج می برند ارائه می دهند.

کسانی از ما که از آرتروز در دست ها و انگشتان دست رنج می بریم می دانیم که درد در مورد چه چیزی است. به سادگی با تسکین درد از طریق آب گرم و یا فقط حرکت پوست می تواند کمک به تسکین.

 

یک جکوزی بدنت را پاک می کند

وقتی زیر آب گرم می نشینید، آب منذذ روی پوستتان را باز می کند. آب به نوبه خود بدنت رو پاک میکنه و تمام سموم رو رها میکنه هنگامی که شما یک بدن تمیز, شما در تمام طول روز فعال باقی می ماند. علاوه بر این، شما پوست جوان تر داشته باشد.مزایای جکوزی

جکوزی می تواند میگرن را بهبود میبحشد

میگرن و سردرد ناشی از استرس و خستگی از جمله علل دیگر است. نشستن در جکوزی با القای احساس آرامش استرس را کاهش می دهد. آب گرم رگ های خونی را منحرف می کند و جریان خون را به سر افزایش می دهد. افزایش جریان خون به سر با کاهش فشار، کرنش را کاهش می دهد. به این ترتیب سردردها از بین می برند.

 

جکوزی می تواند به کاهش فشار خون کمک کند

آب گرم رگ های خونی را رقیق می کند. در عین حال ضربان قلب را افزایش می دهد. سپس خون هموار جریان خواهد داشت. بنابراین، هنگامی که شما با استفاده از حمام آب گرم و یا حمام آبگرم، شما جریان خون صاف داشته باشد. اگر فشار خون بالا هستید، می توانید با استفاده از جکوزی وضعیت خود را مدیریت کنید.

 

جکوزی می تواند سلامت قلب شما را بهبود بخشد

غوطه ور کردن خود را در جکوزی به نظر می رسد مانند یک نوع تمرین قلبی. نه کاملا آموزش HIIT اما چیزی است که باعث می شود شما احساس می کنید که شما در واقع انجام داده اند نوعی از آموزش. شما همیشه می توانید خودتان یک دستگاه HIIT با کیفیت خوب برای آموزش HIIT دریافت کنید. استفاده از آنها آسان تر از انجام تمرینات معمولی و بسیار مفید است.

هنگامی که شما زیر آب گرم هستید، آب فشار را بر بدن شما اعمال می کند که به نوبه خود قلب را افزایش می دهد، یعنی قلب شما سخت تر کار خواهد کرد. وقتی قلبی به این شیوه کار می کند، سالم تر می ماند.

جکوزی می تواند به مدیریت اضطراب کمک کند

بهترین دارو برای اضطراب این است که شما را به سادگی آرام. چطور یجوری اینکارو میکنی؟ این سوال برای بسیاری دشوار ثابت کرده است. با این حال، حمام 30 دقیقه ای در جکوزی شما را به طور کامل آرام خواهد کرد. همان طور که پیش از این گفته بود یک جکوزی باعث آرامش می شود و استرس را تسکین می دهد. این عوامل در رفع اضطراب معنی دار هستند.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟