زیباترین استخر هتل های دنیا

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر هتل ساروجین تایلند

استخر زمردی شگفت انگیز هتل ساروجین در میان باغ های بزرگ و انبوه گرمسیری قرار گرفته و به شکلی روح نواز با طبیعت ترکیب گشته است. تمام جزئیات در طراحی و خدمات این استخر به دقت انجام شده اند تا بتوانند محیطی سراسر آرامش خلق کرده و این آرامش و تسکین خاطر را در تمامی فضا انعکاس دهند. ابعاد این استخر بی نهایت 25 در 25 متر بوده و شامل فضای جکوزی و سه غرفه ی شناور بسیار زیبا می باشد.

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر زیبا استخر مدرن استخر لوکس استخر برای بازی استخر تفریحی

استخر تفرجگاه ساحلی ولاسارو مالدیو

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر مدرن استخر لوکس استخر برای ویلا استخر برای منزل استخر حرفه ای

تفرجگاه ساحلی ولاسارو بهشتی رویایی برای آن دسته از کسانی است که به دنبال تجربه ای خاص و آرامش بخش هستند. استخر این هتل مانند قطعه ای کوچک از آب های فیروزه ای این منطقه است که مانند نگینی در دل ماسه های سفید رنگ و زیبای آن آرام گرفته است. لازم به ذکر است که برخی از کلبه ها و ویلاهای این تفرجگاه دارای استخرهای خصوصی نیز هستند.

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر شفاف استخر شیشه ای استخر مدرن استخر برای ویلا

استخر هتل بوسکولو میلان

اسپای هتل بوسکولو میلان که توسط معمار سیمونه میچلی طراحی شده، بهشتی وسیع متشکل از سبک های لوکس و زیبا می باشد. این فضای 600 متر مربعی شامل آبشار، سونا، حمام، استخر و 6 اتاق زیبایی می باشد که برای خدمات و درمان های سلامتی در اختیار مهمانان قرار می گیرند. همه چیز در اینجا با آنچنان دقتی طراحی شده تا بتواند بین مهمانان و فضای اطرافشان هارمونی ایجاد کند. کره هایی که روی دیوار و سقف تعبیه شده اند، رنگ آبی استخر را به بهترین شکل انعکاس می دهند.

در اینجا ارگونومی و مسائل زیبایی شناسانه برای ایجاد آرامش و خلوص ترکیب گشته و تمام حس های شما را درگیر می کنند.

استخر هتل دلامور نیوزلند

استخر بی نهایت هتل دلامور مانند جواهری در دل طبیعت بی کران اطراف قرار گرفته و با دیدهای بی نظیر خود به خلیج Owhanake مهمانان را به تجربه ای خارق العاده دعدوت می کند.

استخر هتل البوستان عمان

زیباترین استخر هتل های دنیا

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر بی نهایت استخر برای هتل استخر برای ویلا استخر مدرن

استخر اصلی هتل کاخ البوستان نگینی فیروزه ای در فضای باز جلوی هتل است که انتهای آن در منظره ی دریای عمان محو می شود. این استخر بی نهایت با سایه ی نخل هایی که به صورت ردیفی در حاشیه ی فضای آن قرار گرفته اند فضای بسیار دل انگیز و روح نوازی است و لذت و آرامش خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.

grand wailea  استخر هتل هاوایی

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر لاکچری استخر مدرن استخر برای ویلا استخر درجه یک

این هتل در مجموع 9 استخر دارد که با سرسره های آبی به هم متصل هستند و حتی در میان آنها می توان یک نمونه ی شبیه ساحل واقعی نیز پیدا کرد که مهمانان هتل می توانند بدون نگرانی از امواج در آن شنا کنند و لذت ببرند. مجموعه ی این 9 استخر امکان تفریحات متنوعی را برای همه ی افراد در سنین مختلف فراهم می آورد و حقیقتا تجربه ای شگفت انگیز می باشند.

استخر شناور گراند هتل ترمزوو ایتالیا

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر شناور گراند هتل ترمتزو، واحه ای درخشان است که بر بستر دریاچه ی کومو Como آرمیده است. استخری با آب های بسیار شفاف که در آبی دریاچه قرار گرفته و تجربه ای بی نظیر در اختیار شما قرار می دهد. تجربه ای قابل لمس، آب روی آب، آبی روی آبی.

استخر هتل لکارنس سوئیس

این استخر مخصوص آن دسته از افرادی است که به دنبال کمی تفاوت باشند. در فصل زمستان شنا کردن در آب های گرم و مطبوع هتل LeCrans در حالیکه در برف احاطه شده اید، لذت وصف ناپذیری را برای شما به همراه می آورد. در فصول گرم تر نیز دیدهای زیبا به طبیعت باشکوه اطراف شنا کردن در استخر این هتل را به تجربه ای وصف ناشدنی بدل می کنند.

زیباترین استخر هتل های دنیا

زیباترین استخر هتل های دنیا

استر بی نهایت استخر کنسول استخر حرفه ای استخر لاکچری استخر برای ویلا

استخر هتل پریولاس یونان

پریوولاس هتلی لوکس در یونان است که روی صخره هایی بالاتر از دریای اژه قرار گرفته و این موقعیت قرارگیری و دید و منظرهای گسترده به همراه آرامش این منطقه تجربه ی بی نظیری را در اختیار مهمانان هتل قرار می دهد. مکان استخر بی نهایت این هتل به گونه ای است که گویی از لب صخره سر خورده و به داخل افق آبی فرو ریخته است. استخر فیروزه ای در میان ساختمان های سفید رنگ این محدوده و آب های بی کران دریای اژه مانند جواهری گران بها خودنمایی می کند.

زیباترین استخر هتل های دنیا

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر بی نهایت استخر حرفه ای استخر لاکچری ایتخر برای ویلا

استخر هتل کامبرین سوئیس

زیباترین استخر هتل های دنیا

استخر اینفینیتی، استخر بی نهایت ، استخر لاکچری

شاید استخر هتل کامبرین به اندازه ی برخی از استخرهایی که تاکنون دیده ایم بزرگ نباشد اما به طور قطع موقعیت قرارگیری استثنایی آن در دل کوه های منطقه ی Adelboden سوئیس یکی از برجسته ترین ویژگی های آن به شمار می رود که در عین استفاده از استخر، امکان برخورداری از هوای پاک و مناظر باشکوه طبیعی را نیز برای مهمانان فراهم می سازد.

ناگفته نماند تجربه ی شنا کردن و لذت بردن از این استخر هم در فصل های گرم و هم در فصول سرد که استخر از آب گرم مطبوعی پر می شود لذت بخش است.

استخر هتل HACIENDA NA XAMENA اسپانیا

زیباترین استخر هتل های دنیا

زیباترین استخر هتل های دنیا

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
×