۸ نکته ضروری برای ساخت جکوزی

8 نکته ضروری برای ساخت جکوزی

متأسفانه، یافتن زمان برای رفتن به جکوزی و استراحتگاه آبگرم همیشه امکان پذیر نیست. اما اگر یک آبگرم سرپوشیده و جکوزی در راحتی خانه شما باشد چه؟

استخرهای سرپوشیده و جکوزی ها از نظر زیبایی شناسی برای هر خانه ای افزوده می شوند و مزایای متعددی را ارائه می دهند که با ارزشترین آنها قابلیت استفاده در طول سال است. اگرچه ممکن است این یک رویا به نظر برسد، اما مطمئناً می تواند به واقعیت تبدیل شود و با کمک مناسب، می توانید آبگرم و جکوزی سرپوشیده خود را بسازید. این می تواند مکانی برای استراحت شما باشد و مطمئناً ارزش سرمایه گذاری در این راه را دارد.

قبل از اینکه شما بتوانید جکوزی خود را داشته باشید، برنامه ریزی و آماده سازی لازم است. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم تا وقت بگذاریم و نکاتی را که باید در نظر داشته باشید، قبل از پرداختن به ساخت جکوزی سرپوشیده به شما آموزش دهیم.

8 نکته ضروری برای ساخت جکوزی

1.پیمانکار مناسب را انتخاب کنید

جکوزی ها و اسپاهای سرپوشیده زیادی برای انتخاب وجود دارد و راه های زیادی وجود دارد که می توان پناهگاه داخلی شما را ایجاد کرد، اما اولین قدم این است که پیمانکار مناسب را برای این کار انتخاب کنید. مطمئن شوید که آنها قابل اعتماد هستند، بررسی های عالی دارند و می توانند چشم انداز اسپای داخلی شما را زنده کنند.

2.در مورد ظاهر و احساس تصمیم بگیرید

قبل از ایجاد جکوزی داخلی خود، مطمئن شوید که برای تصمیم گیری در مورد ظاهر و احساسی که می خواهید در خانه خود به تصویر بکشید، وقت بگذارید. آیا می خواهید آبگرم یا جکوزی داخلی شما یک بخش کاملا مجزا و منحصر به فرد از خانه شما باشد؟ یا می خواهید آن را در یک اتاق یا منطقه ادغام کنید تا طراحی خانه شما را تقویت کند؟ اینها سوالاتی هستند که باید در نظر بگیرید و با معمار خود در میان بگذارید.

3.پایداری سازه

هنگام ساخت یک جکوزی سرپوشیده، مهم است که اطمینان حاصل کنید که جایی در خانه خود که قصد نصب آبگرم داخل زمین را دارید از نظر ساختاری سالم است و می تواند وزن آبگرم پر شده و کاربران آن را تحمل کند. معمولاً توصیه می‌شود که یک آبگرم داخلی در طبقه همکف نصب شود، اگرچه تا زمانی که حمایت سازه‌ای کافی وجود داشته باشد، می‌توان یک جکوزی کوچکتر در طبقه فوقانی ساخت. قبل از تصمیم گیری در مورد محل قرارگیری جکوزی، حتما با یک مهندس و معمار دارای مجوز مشورت کنید.

4.آب نیاز به زهکشی دارد

اطمینان حاصل کنید که کفپوش ضد لغزش و یک سیستم زهکشی موثر برای کمک به ایمن و خشک نگه داشتن ناحیه اطراف جکوزی خود نصب کنید. علاوه بر این، زمانی که نیاز به تخلیه آبگرم برای تمیز کردن، جابجایی یا سرویس آن دارید، این کار می‌تواند کار شما را آسان کند. بهترین انتخاب برای کفپوش، روکش غیر براق یا مات بدون لغزش است.

8 نکته ضروری برای ساخت جکوزی

5.آب یعنی رطوبت

هنگامی که در داخل یک وان آب گرم، در یک فضای بسته، آب گرم دارید، می توانید انتظار داشته باشید که مقداری رطوبت در اتاق جمع شود. هنگامی که جکوزی از آبگرم پر شد و وان آب گرم شروع به کار کرد، در اتاق بخار جمع می شود و باید برای افزایش سطح رطوبت آماده شود. هنگام انتخاب نوع مصالح برای دیوارها، به موادی مانند شیشه، بتن یا چوب که در برابر پوسیدگی مقاوم هستند، فکر کنید.

یک فن نصب کنید که به اندازه کافی قوی باشد تا رطوبت اتاق را به سرعت از بین ببرد و در عین حال به اندازه کافی ساکت باشد که آرامش شما را مختل نکند. اطمینان حاصل کنید که ترموستات شما در برابر زنگ زدگی مقاوم است و برای حداکثر کارایی به درستی نصب شده است.

6.آب باید به راحتی در دسترس باشد

بسیاری از جکوزی ها قابل حمل هستند، به این معنی که نیازی به لوله کشی خارجی نیست. با این حال، این بدان معنی است که یک منبع آب باید نزدیک باشد تا بتوانید به راحتی به آب دسترسی داشته باشید تا در صورت نیاز وان خود را پر کنید. هنگامی که در حال برنامه ریزی و ساخت وان آب گرم خود هستید یا در نظر دارید که یک لوله آب در نزدیکی آن نصب کنید، این را در نظر داشته باشید.

7.تاثیر جکوزی بر خانه

یک اسپا یا جکوزی سرپوشیده یک راه عالی برای بهبود جذابیت خانه شما است و اگر بخواهید خانه خود را در بازار قرار دهید، می تواند به طور بالقوه یک نقطه فروش عالی در آینده باشد. امروزه بیشتر مردم به دنبال راحتی و آسایش هستند و وجود یک جکوزی در خانه شما باعث افزایش ارزش ملک شما خواهد شد.

8.آیا محدودیت های منطقه بندی وجود دارد که باید از آن آگاه باشم؟

جکوزی ها ساده ترین انواع آبگرم برای نصب هستند، معمولا فقط به یک سطح صاف و محکم با دسترسی به منبع تغذیه نیاز دارند و می توانند در یک روز آماده شوند. از طرف دیگر، آبگرم های درون زمینی معمولاً ملاحظات منطقه بندی، مشابه موارد استخرها را دریافت می کنند. قبل از شروع ساخت و ساز، مطمئن شوید که شما و پیمانکارتان تمام محدودیت های منطقه بندی و ساختمانی به روز را رعایت می کنید.

مراحل بعدی

قبل از در نظر گرفتن نصب آبگرم و جکوزی سرپوشیده، مهم است که به خوبی آماده باشید و قبل از ساخت، تحقیقاتی را انجام دهید تا به نصب صاف و ساده کمک کنید. با یک نماینده حرفه ای نصب استخر مشورت کنید که می تواند بهترین توصیه را در مورد تهیه آبگرم داخلی جدیدتان به شما بدهد.

مطمئن شوید که تمام اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهید تا مطمئن شوید که خانه شما و مهمتر از همه، شما و هر خانواده و مهمانان در حین استفاده از جکوزی ایمن می مانند. در آکوا سرویس، ما خدمات تخصصی استخر و جکوزی را ارائه می‌دهیم تا به شما کمک کنیم تا طراحی رویایی خود را بسازید، چه در داخل یا خارج از خانه زیبایتان. اجازه دهید ما بخشی از بازسازی خانه یا حیاط خلوت شما باشیم. تیم ما متشکل از متخصصان بسیار آموزش دیده، بهترین تجهیزات و مواد را هنگام ساختن پروژه در فضای باز یا سرپوشیده تضمین می کند.

8 نکته ضروری برای ساخت جکوزی

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟