۵ ایده عالی برای جکوزی مغروق در استخر

5 ایده عالی برای جکوزی مغروق در استخر

همانطور که وارد قسمتی از سال می شویم که دما شروع به کاهش می کند، بسیاری از مردم ممکن است وسوسه شوند که زمان بیشتری را در داخل خانه بگذرانند و کمتر و کمتر از حیاط خلوت خود لذت ببرند. اما لازم نیست اینطور باشد. با ترکیب استخر و آبگرم در حیاط خلوت خود، می‌توانید به استفاده خود ادامه دهید و مانند تابستان از فضای باز لذت ببرید.

برای آب گرم و آرامش بخش و لذت بردن از آن، لازم نیست نگران سرد بودن باشید. به علاوه، این یک راه عالی برای آرام کردن هر گونه تنش در ماهیچه های شما پس از یک روز طولانی است. به همین دلیل است که در اینجا، ما پنج ایده شگفت‌انگیز طراحی استخر و اسپا یا همان جکوزی های مغروق در استخر را به شما ارائه می‌دهیم تا حیاط خلوت خود را به مکانی بسازید که می‌خواهید بدون توجه به درجه حرارت باشد.

استخر با آبگرم یکپارچه

شاید متوجه نشده باشید که این یک گزینه است، اما یک استخر با آبگرم یکپارچه در واقع بسیار محبوب است. با استفاده حداکثری از فضای خود و ایجاد ویژگی در استخر، می توانید بهترین های هر دو جهان را داشته باشید، مستقیماً در آبگرم شنا کنید.

از یک دیوار سد غوطه‌ور استفاده می‌شود تا دو حجم آب درون استخر را کمی جدا کند، بنابراین اگر دوست دارید استخر سرد و آبگرم گرم باشد، این کنترل را دارید. اغلب، یک آبگرم درون استخر در یک انتهای یا گوشه ای از طراحی کلی استخر قرار می گیرد تا به این کار کمک کند.

5 ایده عالی برای جکوزی مغروق در استخر

استخر با جکوزی متصل

گزینه بعدی این است که یک آبگرم متصل به استخر خود داشته باشید، اما با دیوارهای برجسته از هم جدا شود تا آب هرگز بین این دو مخلوط نشود. شما می توانید با طراحی خود با تضاد شکل آبگرم و مقابله – اگر استخر هندسی دارید آسان تر باشد – یا با استفاده از مواد مشابه و ادغام شکل آبگرم در استخر، جریانی بدون درز ایجاد کنید. اگر یک استخر آزاد دارید راحت تر است.

مزیت در اینجا این است که اگر بعید است استخر خود را در زمستان استفاده کنید، می توانید آن را ببندید، اما آبگرم را برای یک غوطه وری گرم نگه دارید تا بتوانید در آن استراحت کنید یا سرگرم شوید.

5 ایده عالی برای جکوزی مغروق در استخر

استخر با آبگرم سرریز محیطی برجسته

این نوع طراحی که شباهت‌های مشترکی با آبگرم یکپارچه دارد، به سادگی آبگرم را به سمت بالا و خارج از آب استخر بالا می‌برد و محیط آبگرم از لبه جریان می‌یابد و به داخل استخر برمی‌گردد. این آب در کانال اطراف لبه آبگرم و استخر جمع‌آوری می‌شود و سپس دوباره به آبگرم منتقل می‌شود. با این حال، شما هنوز حس یک بدنه آبی بدون درز با سطوح و ابعاد مختلف را دارید.

سرریز محیطی بلند فرصت ایجاد یک ویژگی چشم نواز در استخر شما را فراهم می کند، در حالی که سرریز باعث ایجاد بافت های آرامش بخش و صدایی برای کمک به زمان استراحت شما می شود.

5 ایده عالی برای جکوزی مغروق در استخر

 

استخر با آبگرم سرریز

طراحی اسپا Spillover راه دیگری برای اجازه دادن به آبشار آب برای ایجاد ویژگی های آرامش بخش بین استخر و جکوزی است. به جای سرریز شدن آب در تمام لبه های آبگرم، سرریز معمولاً به یک لبه یا حتی فقط بخشی از آن لبه محدود می شود. این یک نوع جلوه آبشار ایجاد می کند، با یک ورقه آب به طور مداوم احساس آرامش شنیدنی را ایجاد می کند. همانند آبگرم متصل، می‌توانید از شکل و متریال متفاوتی برای استخر اصلی به عنوان نقطه مقابل استفاده کنید یا این دو را هم از نظر بصری و هم به معنای واقعی کلمه در جریان نگه دارید.

5 ایده عالی برای جکوزی مغروق در استخر

استخر با جکوزی مجزا

اگر اتاقی را در طراحی حیاط خلوت خود برای جکوزی جدا از استخر خود دارید، لذت بردن از آبگرم در ماه های زمستان را آسان تر می کند. شما همچنان می توانید بین این دو جابجا شوید، اما اگر می خواهید استخر خود را برای فصل تعطیل کنید، می توانید این کار را در حالی که هنوز به آبگرم دسترسی دارید انجام دهید. مواد، الگوها، شکل ها و موارد دیگر را می توان با استخر اصلی تطبیق داد، اما طراحی متفاوت آنها نیز بسیار قابل قبول است تا به عنوان ویژگی های خاص خود باشند.

این گزینه طراحی یک راه عالی برای ایجاد فضای بیشتر بدون احساس تنگی است. همچنین اگر جکوزی کاملاً جدا از استخر اصلی باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که از اسپا برای پذیرایی از مهمانان در عصر استفاده کنید.

5 ایده عالی برای جکوزی مغروق در استخر

مهم نیست که کدام گزینه طراحی برای شما بهتر کار می کند، زمانی که به استخر سازان متخصص نیاز دارید، ما در کنار شما هستیم. با کمک به شما برای برنامه ریزی و طراحی استخرهای شیشه ای، جکوزی سفارشی، یا هر یک از ترکیبات فوق، می توانیم تمام دهه ها تجربه خود را در پروژه بیاوریم و سپس نتایج خیره کننده ای را از طریق ساخت و ساز ارائه کنیم.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
×