۵ اشتباه رایج در دکوراسیون خانه

5 اشتباه رایج در دکوراسیون خانه

در این مقاله ما می خوایم در مورد 5 اشتباه رایجی که اکثر ما در دکوراسیون خونه هامون انجام می دیم صحبت کنیم و راهکارهایی برای درست کردن این اشتباهات.

  1. ابعاد پرده نامناسب

شما حتما بایستی در نظر داشته باشید که ابعاد پرده در دکوراسیون خانه بسیار مهم می باشد. اکثر ما ابعاد پرده را دقیقا اندازه ابعاد پنجره می گیریم که این موضوع یک اشتباه است. میل پرده شما بایستی بیشتر نزدیک به سقف باشد تا نزدیک به بالای پنجره. پس در ارتفاع بایستی میل پرده شما بالاتر از بالای پنجره زده شود با این کار فضای شما بلندتر و دلبازتر دیده می شود. در عرض پنجره نیز این موضوع صدق می کند. اندازه پرده شما نیز می بایست در عرض نیز بزرگتر از عرض پنجره گرفته شود در این حالت پنجره شما بزرگتر دیده می شود.

5 اشتباه رایج در دکوراسیون خانه

  1. نداشتن اندازه ها قبل از خرید وسایل خانه

قبل از خرید هر وسیله مربوط به خانه شما می بایست اندازه فضایی که آن وسیله در آنجا قرار می گیرد را داشته باشید. این به شما کمک می کند که وسیله ایی با اندازه مناسب تهیه کنید که نه خیل کوچک و نه خیلی بزرگ برای دکوراسیون خانه شما باشد.

  1. ابعاد نامناسب فرش

ابعاد فرش ها در حس فضا بسیار مهم می باشند. اگر فرش کوچک بگیرید باعث می شود تا فضای شما کوچک و فشرده دیده شود. ابعاد فرشی را انتخاب کنید که حداقل تا نصف در زیر مبل های شما برود و یا به صورت کامل در زیر مبل های شما قرار گیرد.

5 اشتباه رایج در دکوراسیون خانه

  1. ارتفاع نصب دکوری های دیواری بزرگ

محل نصب دکوری های دیواری بزرگ بسیار مهم است. دکوری های دیواری شما دارای یک خط وسط می باشند سعی کنید خط وسط دکوری دیواری شما در ارتفاع چشم شما (با قد متوسط) قرار گیرد و در این ارتفاع نصب شود. راه راحتتر برای نصب دکوری های دیواری در ارتفاع مناسب این است که بالای دکوری شما هم راستا با بالای پنجره و یا در شما باشد.

5 اشتباه رایج در دکوراسیون خانه

  1. دکوراسیون مخصوص به شما

در زمان خرید مبلمان خانه لازم نیست که حتما مبلمان و میز نهارخوری و میز های عسلی از سر هم انتخاب شوند. خیلی از ما مخصوصا در زمان خرید کلی وسایل خانه (به طور مثال برای خرید جهیزیه) حتما به دنبال مبلمانی می گردیم که سر آن میز نهارخوری، میز عسلی و وسایل دیگر داشته باشد درصورتیکه شما می توانید هر وسیله خود را از جاهای مختلف بگیرید و با هم ست کنید در این حالت دکوراسیون شما یونیک و خاص برای شما می شود.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟