گزارش اقتصادی آکواریوم بالتیمور۱

گزارش اقتصادی آکواریوم بالتیمور1

مقدمه:

 متن پیش رو قسمت اول گزارشی است بیست و چهار صفحه ای که با تلاش گروه اقتصادی سیج پالیسی درباره جایگاه آکواریوم ملی بالتیمور آمریکا در چرخه اقتصاد تهیه و تنظیم شده است. این ترجمه از این رو حائز اهمیت است که می تواند توصیفی باشد از یک بنگاه اقتصادی موفق در جهان است. سرمایه و البته تاثیراتی که این بنگاه می تواند بر محیط اجتماعی-اقتصادی پیرامون خود بگذارد.

جایگاه آکواریوم ملی در چرخه اقتصاد

از سی سال پیش یعنی از لحظه آغاز اعجاب انگیز کار ما تا به امروز، آکواریوم ملی  پیشرو ارائه خدمات در زمینه حفاظت از زیستگاه های آبی و توسعه و تعمیق علوم مربوط به این حوزه بوده است. ما افتخار می کنیم که همواره موتور اقتصادی قوی ای برای بالتیمور، ایالت ماریلند، ناحیه کلمبیا واجتماعات تحت پوشش اش بوده ایم و توانسته ایم تا ثیر مثبتی بر ایجاد شغل و افزودن بر تعداد بازدید کنندگان منطقه داشته باشیم و باعث شویم تا درآمد شهروندانمان در محیطی خرج شود که در آن زندگی می کنند.

گزارش اقتصادی آکواریوم بالتیمور1

تاریخچه آکواریوم و تاثیر اقتصادی آن

در سال 2012 آکواریوم ملی گروه اقتصادی سیج پالیسی را مامور کرد تا درباره تاثیر اقتصادیش در منطقه پژوهشی انجام دهد. این متن خلاصه ای از این پژوهش است و شامل آمارهای کلان بدست آمده است. راهنمای تحلیل ها و شاخص های اقتصادی اصلی آکواریوم ملی که در زیر به آن ها اشاره می کنیم، می شود:

  • تاثیر اقتصادی سالانه 319.6 میلیون دلار
  • 3347 فرصت شغلی ایجاد شده
  • 11.7 میلیون دلار که سالانه به عنوان مالیات عاید ایالت ماریلند می شود.
  • 5.9 میلیون دلار که سالانه به عنوان مالیات عاید شهر بالتیمور می شود.
  • 1.5 میلیون بازدیدکننده در سال
گزارش اقتصادی آکواریوم بالتیمور1

گزارش اقتصادی آکواریوم بالتیمور1

ما افتخار می کنیم که :

ما افتخار می کنیم که توانسته ایم برای بیش از 590 نفر در واشنگتن و بالتیمور به صورت مستقیم شغل ایجاد کنیم. همچنین به 3347 شغلی که در منطقه ایجاد کرده ایم. همه ساله بیش از یک و نیم میلیون نفر درباره مسائل مهمی که دنیای آب را  تحت تاثیر قرار داده و فعالیت هایی که می توانند برای حفاظت از سیاره آبی رنگمان انجام دهند، می آموزند.

بیرون دیوارهای اینجا ما گام های بلندی در راه تلاش برای حفاظت از زیستگاه های آبی برداشته ایم که برای بازگرداندن زیستگاه های بحران زده خلیج چساپیک و خط ساحلی اقیانوس اطلس به شرایط طبیعی حیاتی است.

گزارش اقتصادی آکواریوم بالتیمور1

گزارش اقتصادی آکواریوم بالتیمور1

این اقدامات و پروزه ها اساس برنامه های مطالعاتی و البته مجرای برقراری ارتباط ما با جامعه است. از به اشتراک گذاشتن داده های مربوط به تاثیر مثبت اقتصادیمان با شما خوشحالیم و به نقش قتصادی ای که در بالتیمور، ماریلند و منطقه بر دوش داریم، افتخار می کنیم. تعهد و ماموریت ما در راه پاسداشت از زیستگاه های آبی هیچ زمانی بزرگتر و سنگین تر از امروز نبود است.

جان سی راکانللی

مدیرعامل آکواریوم ملی

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟