ساخت استخر شیشه ای در ویلا

ساخت استخر شیشه ای در ویلا

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. بطوریکه اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است.حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد.ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

بارها شده که ویلا و باغ ها توسط افراد کم تجربه ساخته شده و با وجود هزینه های سرسام آور که در پروژه انجام شده است در نهایت به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند و بسیاری از المان های خاص پروژه به دلیل طراحی نادرست از دید مهمان ها و یا اعضای خانواده پنهان شده اند.

استخر شیشه از در ویلا از آن دسته المان هایی است که به دلیل جدید و مدرن بودن و هزینه های بالا، باید به نحوی طراحی شود تا در مکان های کلیدی پروژه قرار بگیرد و زیبایی خود را به اعضای خانواده و مهمان ها نشان دهد.

ساخت استخر شیشه ای در ایران امروزه به یک کالای خیلی لوکس و مدرن در خانه های جدید تبدیل شده است و اکثر معماران و سازنده ها ترجیح می دهند در صورتی که مالک بتواند از پس هزینه های مالی پروژه بر بیاید برای زیبایی کار خود این استخر زیبا را پیاده سازی نمایند.

پنجره های زیر آب

برای ایجاد انتهای شیشه ای زیبا برای استخر شنا که اجازه می دهد مناظر شفاف و نور طبیعی در فضا جریان داشته باشد، پانل های شیشه ای ساختاری را انتخاب کنید. این پانل‌های شیشه‌ای منحصربه‌فرد نماهایی را از داخل و خارج از استخر شما ایجاد می‌کنند و به یک ویژگی طراحی واقعاً برجسته تبدیل می‌شوند.

از بیرون، طراحی نوآورانه مناظر واضح زیر آب را نشان می دهد. هنگام شنا، مناظر بی وقفه از محیط اطراف خود صحبت می کند. لبه های شیشه ای و جزئیات ثابت در ساختار استخر شنا پنهان شده اند و امکان طراحی بدون قاب یا جلوه پنجره شناور را فراهم می کنند.

ساخت استخر شیشه ای در ویلا

پانل های مشاهده غوطه ور

کارشناس ما از نزدیک با معماران بر روی موقعیت لبه‌های شیشه کار می‌کند و با دقت شیشه را قرار می‌دهد تا از داخل خانه دیدی به داخل استخر بدهد. برای ایجاد یا جایگزینی بخشی از کنار استخر، نور طبیعی به داخل استخر شنا و همچنین ملک جریان می یابد.

این روش طراحی، تصوری بصری از عدم وجود دیوار را ایجاد می‌کند و به سادگی لبه‌های عمودی را روی آب آشکار می‌کند. این روش منظره های باورنکردنی از شناگران را ایجاد می کند که بخشی از آنها در آب غوطه ور شده اند تا فرصت های عکاسی فوق العاده ای داشته باشند.

شیشه ساختاری

شیشه های ساختاری محدودیت های بسیار کمی در اندازه یا ساختار دارند، این چیزی است که به ما اجازه می دهد چنین برنامه های کاربردی خلاقانه ای را طراحی و نصب کنیم. با توجه به محل قرارگیری این لعاب تخصصی، همیشه از شیشه های لمینت مقاوم استفاده می شود. این امر باعث می شود که در صورت شکستگی، شیشه در جای خود باقی بماند و آب داخل استخر حفظ شود. فرآیند تولید شیشه همچنین تضمین می کند که هرگونه شکستگی به قطعات گرد و بی ضرر تبدیل می شود تا از آسیب به سرنشینان یا ساختار اطراف جلوگیری شود.

راه حل های فنی شیشه

طیف وسیعی از راه حل های فنی لعاب وجود دارد که می توان از آنها برای بهبود طراحی استخر استفاده کرد. شیشه کم آهن را می توان برای شیشه های فوق شفاف مشخص کرد که بهترین نماها را ارائه می دهد. شیشه کم آهن همچنین به از بین بردن رنگ سبز طبیعی که می تواند در لبه های شیشه ای در معرض دید ایجاد شود کمک می کند.

برای دستیابی به یک طرح سفارشی می توان لایه های رنگی را با طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها در صورت درخواست مشخص کرد. شیشه کم نگهداری ممکن است به آزاد نگه داشتن رگه های شیشه کمک کند، جایی که ممکن است تحت تأثیر مواد شیمیایی مورد استفاده در استخرهای شنا قرار گیرد.

ساخت استخر شیشه ای در ویلا

ضرورت ساخت استخر شیشه ای

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند. اگر شماهم به فکر لذت بردن از تابستان خود هستید و یک استخر شیشه ای رویایی میخواهید همین الان با مشاوران حرفه ای ما 02155957060 تماس بگیرید تا شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

ساخت استخر شیشه ای در ویلا

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟