با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

فنگ‌شویی چیست؟ فنگ‌شویی یک هنر و علم باستانی 3000 ساله است  که در چین ایجاد شده و توسعه یافته است. به بیان ساده، فنگ‌شویی مجموعه‌ای پیچیده از دانش و هنر است که نشان می‌دهد.

چگونه می‌توان انرژی‌های هر فضا را برای سلامت و خوشبختی ساکنان آن متعادل نمود فنگ‌شویی به معنای باد و آب است که هر دو پیام‌آور سلامتی هستند فنگ‌شویی بر این باور استوار است که زمین زنده است  و پر از انرژی‌های مختلف وانرژی مثبت یا همان انرژی “چی” مهمترین عامل ایجاد حس خرسندی و سعادت است .

لذا این سبک می‌کوشد تا با اجرای چیدمان صحیح و برنامه ریزی شده این انرژی را در فضا و به دنبال آن حس رضایت‌مندی را در ساکنین محیط تقویت نماید فنگ‌شویی بر پنج عنصر اصلی آب، زمین، چوب، آتش و فلز استوار است و باور دارد.

چیدمان صحیح این عناصر در هر محیطی می‌تواند چرخه‌هایی مولد را ایجاد نماید که بر زندگی و یا کارکرد افراد آن محیط تاثیر گذار می‌باشد امروزه این هنر از چنان جایگاه والایی برخوردار است که در بسیاری از پروژه‌های بزرگ دنیا برای طراحی پروژه از آن استفاده می‌کنند و به عنوان یک علم باستانی در دانشگاه‌های معتبر تدریس می‌شود .

آکواریوم یکی از مواردی است که فنگ‌شویی از آن به عنوان منبع انرژی “چی” یا انرژی مثبت در فضا نام برده و بر استفاده از آن تاکید می‌کند آکواریوم‌ها در فنگ‌شویی زیبا، قدرتمند و جاذب انرژی ثروت و فراوانی هستند.

با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

فنگ‌شویی می‌گوید: از آکواریوم استفاده کنید تا انرژی “چی” موجود در خانه یا محل کارتان را تقویت کند و انرژی “چی” ثروت و سلامتی بیشتری را به سمت شما جذب نماید.

محل قرارگرفتن آکواریوم از نظر فنگ‌شویی

بهترین مکان قرار گرفتن آکواریوم در هر محیط، اعم از منزل یا محل کار جنوب شرقی یا همان محل ثروت و فراوانی از نظر فنگ‌شویی می‌باشد  این مکان هر دو ناحیه جنوب (شهرت) و شرق (سلامتی و خانواده) بر اساس منطقه‌بندی فنگ‌شویی را به همراه دارد بر اساس این سبک آکواریوم‌ها شادی آفرینند. آن‌ها ترکیبی هماهنگ از چندین عامل افزایش ثروت و همچنین هر پنج عنصر اصلی فنگ‌شویی را دارا می‌باشند که در کمتر موردی پیدا می‌شود.

 

با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

  • آب آکواریوم به عنوان عنصر آب
  • گیاهان آکواریوم به عنوان عنصر چوب
  • شن کف آکواریوم و سنگ‌های کوچک دکوری به عنوان عنصر زمین
  • ماهی‌های زرد، نارنجی و قرمز آکواریوم و نور آن به عنوان عنصر آتش
  • سازه آکواریوم به عنوان عنصر فلز
با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید
توجه

همواره به منظور بهره‌مندی از اثرات مثبت فنگ‌شویی، آکواریوم‌تان را زیبا و تمیز نگه دارید به خاطر داشته باشید انرژی مثبت آکواریوم زمانی در فضا انتشار می‌یابد که آب آن تمیز و ماهی‌های آن سالم و پر جنب و جوش باشند. حتما زمانی را به آکواریوم‌تان و تماشا و رسیدگی به آن سپری کنید تا نقش آن را در انرژی مثبت و جذب ثروت ببینید.

با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

نتیجه گیری نویسنده

نگاه ویژه فنگ‌شویی به آکواریوم و علاقه ذاتی همه ما انسان‌ها به طبیعت آب هر دو یک حقیقت را بیان می‌کند نزدیک شدن این پدیده به ما قطعا ما را به خرسندی و سلامت و بر اساس تفکر فنگ‌شویی به ثروت نزدیک می‌نماید.

استفاده از آکواریوم‌های بزرگ در پروژه‌های بسیار گران قیمت دنیا مانند هتل 7 ستاره برج العرب و یا منازل شخصی افراد متمول دنیا مانند بیل گیتس و یا اینکه تقریبا در تمامی ادارات، موسسات مالی، منازل و بسیاری از نقاط دیگر در کشورهای آسیای جنوب شرقی معمولا آکواریوم در یک مکان صحیح طراحی گردیده است تامل بیشتری را در مورد این پدیده زیبا می‌طلبد.

قطعا فنگ‌شویی به دنبال تبیین این تفکر است که آکواریوم می‌تواند احساس خوشبختی و سعادت را در شما تقویت کند و با این روحیه جذب ثروت برای شما آسان‌تر خواهد بود تصاویر ذیل مکان یابی صحیح بر اساس فنگ‌شویی را در سه پروژه آکوا نشان می‌دهد.

با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
×