خدمات تعمیر ، سرویس و نگهداری اکو سیستم های آبی

از آنجایی که زیبایی و ماندگاری هر پروژه (آکواریوم – تراریوم -پالاداریوم-استخر )بسیار مهم بوده ، در واحد سرویس و خدمات آکوا با توجه به نیاز مشتریان دائمی و حتی عزیزانی که پروژه شان را آکوا اجرا نکرده باشد ، بهترین خدمات توسط کارشناسان متخصص با بیش از 20 سال تجربه ارائه می گردد.این خدمات جدای از بحث سرویس ، شامل تعمیر و بروز رسانی و تغییر اکو سیستم نیز می باشد . در زمینه استخر و جکوزی  خدمات در دوبخش بروز رسانی اتاق فیلتراسیون و سرویس دوره ای می باشد.

برای ثبت درخواست سرویس و خدمات بدون تعطیلی پاسخ گویتان هستیم ، همچنین در صورت نیاز به سرویس اورژانسی می توانید با دفتر شرکت تماس حاصل نمایید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

سرویس و نگهداری آکواریوم

آکوا سرویس ،خود را ملزم می­داند که تمام تلاش خود را در راه گسترش فرهنگ آکواریوم به کار گیرد. ما اعتقاد راسخ داریم که باید خاطرِ دارندگان آکواریوم را از هر گونه­ دغدغه­ آسوده نمود. به همین منظور است که ما آماده ­ایم فارغ از این که آکواریوم خود را از آکوا تهیه نموده­ اید یا خیر، خدمات سرویس و نگهداری خود را با افتخار به شما ارائه نماییم.همکاران خبره و آموزش دیده­ ی ما با هماهنگی با مشتریان، در هر دوره برای ارائه­ ی این سرویس ماهیانه و خدمتگذاری حاضر خواهند بود. گستره­ ی این خدمات بسیار تخصصی و فنی بوده که در ادامه به اختصار تقدیم می گردد.

سرویس تخصصی استخروجکوزی

نگهداری و سرویس استخر یکی از کارهای مهمی است که اگر به صورت دوره ای و درست انجام نشود ، به دلیل اینکه این آب ها در تماس با انسان ها می باشد می تواند باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیری گردد. در ساختمان هایی که استخر و جکوزی دارند ، همواره تعمیر و نگهداری استخر خانگی قسمتی از خدمات مورد نیاز این ساختمان ها می باشد. پیشنهاد آکوا برای عملکرد و ایمنی مناسب استخر سرویس هفتگی می باشد و قرار دادن دوره سرویس ماهیانه و یک هفته در میان برای استخرهایی است که به صورت حداقلی مورد استفاده قرار می گیرند.

تیم آکوا از مجموعه ای از تکنسین های مجرب و آموزش دیده جهت سرویس استخر برخوردار می باشد. این خدمات تمیز کردن استخرهای شنا به طور معمول هفتگی یا یک هفته در میان برای استخرهای دارای حفاظ انجام می شوند. خدمات کامل تمیز کردن استخر شامل فرچه زدن ، جاروب کردن ، تمیزکردن کاشی ، تمیز کردن سبسکت ، تمیز کردن فیلتر و بررسی مواد شیمیایی است. 

خدمات آکواریوم و پالاداریوم

سرویس آکواریوم ها در هر اکو سیستمی متفاوت بوده و موارد ذیل طبق اصول فنی برای تمامی سیستم ها انجام می شود:

1.      کنترل وضعیت ظاهری آکواریوم

2.      کنترل متعلقات اصلی شامل فیلترها،سیستم هوادهی،سیستم نورپردازی،گرم یاسردکننده­ هاو …

3.      نظافت فضای درونی وبیرونی آکواریوم

4.      تست کیفیت آب

5.      تعویض مواد داخلی فیلترها درصورت نیاز

6.       تغییرات دکورداخلی درصورت نیاز

7.      تعویض کسری آب براساس تست­های انجام شده

8.      افزودن مواد موردنیازجهت ایجادتعادل شیمیایی درآب

9.      تامین غذای ماهی­ هاوآموزش مواردلازم

10.  سرویس­ دهی اضطراری حداکثرتا 48 ساعت پس ازتماس

سرویس و نگهداری استخر

خدمات تعمیر و نگهداری و سرویس استخر و جکوزی یک امر کاملا تخصصی است و نیاز به اطلاعات و دانش لازم برای این انجام این کار را دارد. 

مواردی که در دوره ی سرویس انجام می شود : 

  1. جاروب و نظافت کف استخر
  2. تزریق کلر استخر و جکوزی
  3. اندازه گیری درصد کلر استخر و جکوزی
  4. اندازه گیری درصد PH استخر و جکوزی
  5. کنترل سیستم فیلتراسیون
  6. بک واش فیلترها
  7. تست فنی جت ها و موتور ها 
  8. کنترل سیستم نور 
  9. تست های مکرر سلامت آب 
  10. سرویس دهی اضطراری حداکثر 48 ساعت پس از تماس 

 

سرویس و اورهال جکوزی

پخش ویدیو

سونا و جکوزی های خانگی با کیفیت بالا و با دوام و قابلیت اطمینان ساخته شده اند ، اما با این حال هر از چند گاهی ممکن است در صفحه کنترل خود پیام خطا مشاهده کنید. این یک اتفاق نادر است ، اما به محض اینکه با عملکرد سونا و جکوزی و استخر خود مشکلی را تجربه کردید می توانید با متخصصین آکوا تماس بگیرید تا در اسرع وقت جهت سرویس و نگهداری تجهیزات شما اقدام نمایند. بزرگترین عامل تعیین کننده هنگام در نظر گرفتن سرویس و تعمیر سونا و جکوزی ، ایمنی شما است که اولویت کار آکوا می باشد.چندین مسئله ممکن است در هنگام استفاده از جکوزی به راحتی تشخیص داده شده و به راحتی توسط تیم آس کنترل شود. اینها شامل سیستم آب ، صفحه کنترل و مسائل مربوط به منبع تغذیه است. پس از استفاده مکرر ممکن است موارد زیر را مشاهده کنید :

کدر شدن آب جکوزیجت های ضعیف یا موج دار-علیرغم کارکرد جت ها ، آب گرم نمی شود =تمامی موارد فوق به یک عامل بستگی دارد : کثیف بودن فیلتر. عملکرد صحیح فیلتر منجر به افزایش طول عمر دستگاه می گردد.جهت ثبت درخواست تعمیر و سرویس باما  55958384-021 در تماس باشید.

سرویس دوره ای آکواریوم توسط تیم آکوا

در این بخش برخی خدمات مربوط به سرویس آکواریوم های آب شیرین و شور و پلنت که توسط تیم  سرویس ارائه شده را ملاحضه می فرمایید :

سرویس آکواریوم
سرویس تخصصی آکواریوم
سرویس آکواریوم پلنت
سرویس آکوا
سرویس آب شیرین
سرویس آکواریوم آب شیرین شرکت
سرویس داخلی
سرویس آکواریوم آب شیرین منزل
سرویس آکواریوم منزل
سرویس آکواریوم دفتر کار
سرویس دفتر کار
آکواریوم دفتر کار

ساخت و تعمیر آکواریوم های عظیم

طراحی و ساخت آکواریوم های عظیم نیازمند تجربه و دانش فنی است ، آکوا سرویس با تلاش مهندسین توانسته است با اجرای بیش از 1000 پروژه موفق در کشور توان تخصصی و هنر خود را به بهترین شکل ارائه نماید .از آنجایی که ایمنی در اولویت تمامی پروژه های آکوا می باشد ، با دارابودن بهترین تجهیزات و استفاده از متریال های درجه یک در کلیه کارها به این مهم فائق آییم .

تعمیر و نگهداری آکواریوم بزرگ خود نیز نیازمند تخصص است زیرا چالش های بسیاری داشته ، تمام سعی ما این بوده در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه نماییم .

لذا با افتخار در بحث اجرا و تعمیر و اورهال آکواریوم های عظیم در ایران پاسخگویتان هستیم .

پخش ویدیو

طراحی و اجرای آکوارویم های اور سایز

طراحی و ساخت آکواریوم های عظیم نیازمند تجربه و دانش فنی است ، آکوا سرویس با تلاش مهندسین توانسته است با اجرای بیش از 1000 پروژه موفق در کشور توان تخصصی و هنر خود را به بهترین شکل ارائه نماید .از آنجایی که ایمنی در اولویت تمامی پروژه های آکوا می باشد ، با دارابودن بهترین تجهیزات و استفاده از متریال های درجه یک در کلیه کارها به این مهم فائق آییم .

برای اجرای هر چه بهتر و تست های مکرر فنی ،کارگاه تخصصی ساخت آکواریوم و جکوزی های پرتابل  چندین سال هست بصورت فعال ارائه خدمات کرده و تمامی پروژه های ساخته شده با گارانتی و ایمنی بسیار بالا  تحویل کارفرمایان محترم می شود.

با افتخارپاسخگویتان هستیم  در برای اجرا و تعمیر و اورهال آکواریوم های عظیم در سراسر ایران با ما بدون تعطیلی در تماس 09205958384 باشید.

پخش ویدیو

تست آب آکواریوم چگونه صورت می گیرد؟

یکی از مهمترین بخش های داشتن یک مخزن سالم و پر رونق، تست اب اکواریوم به طور مرتب و تنظیم آن در صورت نیاز است. تست اب اکواریوم به طور منظم ممکن است کار پیچیده ای به نظر برسد، اما تست اب اکواریوم در واقع بسیار آسان است و تمام چیزی که نیاز دارید خرید یک کیت تست آب اکواریوم است. برای اندازه گیری پارامترهای مهم اب آکواریوم مانند pH اب، قلیایی بودن، درصد آمونیاک، نیتریت و نیترات از کیت تست اب اکواریوم استفاده کنید. فقط کافی است که لوله آزمایش را از اب موردنظر پر کنید، سپس محلول تست را اضافه کنید و در اخر آن را با نمودارهای رنگ مطابقت دهید تا در چندین ثانیه نتیجه بگیرید.

شفاف کردن اب اکواریوم چگونه صورت می گیرد؟

 برای شفاف کردن اب اکواریوم، در مورد آب کدر و ابری ظاهر شده در مخزن نگران نباشید. به این موضوع “سندرم مخزن جدید” گفته می شود و زمانی پدید می اید که اکواریوم به تازگی راه اندازی شده است. بسیاری از اوقات آب کدر و ابری زمانی که با محیط تنظیم می شود، خود به خود محو می شود. غالباً، آب ابری و کدر حاصل مخلوط مواد میکروسکوپی مانند باکتری ها، تک یاخته ها و شن اکواریوم است. این ماده ها از ماهی، مواد غذایی و زباله های انها حاصل می شوند. معمولاً حدود یک هفته مخزن با شرایط محیط متعادل می شود و اب پاک می شود. صبور باشید. قبل از افزودن مواد شیمیایی و یا تلاش برای انجام هر کار خاصی جهت شفاف کردن اب اکواریوم، به یاد داشته باشید که آکواریوم پر از موجودات زنده است. برای شفاف کردن اب اکواریوم، قبل از هر اقدامی ابتدا دلیل کدر شدن اب را پیدا کنید. استفاده بی مورد و غیر ضروری از مواد شیمیایی و پاک کننده ها جهت شفاف کردن اب اکواریوم، می تواند محیط مخزن را الوده کند و به ماهی ها آسیب رساند.

برای جلوگیری از جلبک زدن اکواریوم چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

 برای جلوگیری از جلبک زدن اکواریوم، مخزن را در جایی که پنجره دارد قرار ندهید. قرار دادن آکواریوم کنار پنجره، باعث فراهم شدن یک منبع نور اضافی برای مخزن می شود که نمی توانید ان را کنترل کنید. نور طبیعی باعث رشد جلبک ها می شود. برای جلوگیری از جلبک زدن اکواریوم، ان را هرگز در معرض نور مستقیم قرار ندهید. بنابراین مخزن را در اتاق هایی نگه دارید که دارای منبع نور مصنوعی هستند. نور غیرمستقیم مناسب است و در واقع می تواند به ماهی ها کمک کند تا روز و شب را تشخیص دهند. برای جلوگیری از جلبک زدن اکواریوم، روزانه فقط ۴-۶ ساعت منبع نور را روشن نگه دارید. به دلیل اینکه جلبک ها برای رشد فتوسنتز می کنند، میزان نوری که مخزن دارد، احتمال رشد جلبک ها را تحت تأثیر قرار می دهد. اگرچه قرار گرفتن ماهی ها در معرض نور بسیار مهم است، ولی می توانید با کاهش میزان نور، بدون انکه به ماهی ها آسیب برسانید رشد جلبک ها را کنترل کنید

برای جلوگیری از جلبک زدن اکواریوم چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

نکات ضروری در رابطه با نصب بخاری آکواریوم

بخاری یکی از اصلی ترین لوازم آکواریوم ها است و نصب بخاری آکواریوم و انتخاب محل صحیح نصب آن برای آکواریوم الزامیست . هر آکواریومی می بایست دارای بخاری باشد و فرقی ندارد که شما در فصل زمستان هستید و یا تابستان ، گاها وجود باد کولر و خنکای آن باعث افت دما در آکواریوم می گردد. بخاری باید متناسب با آکواریوم انتخاب گردد و گفته می شود به ازای هر یک لیتر ظرفیت آب تانک آکواریوم ، شما باید یک آکواریوم با توان یک وات را انتخاب نمایید ( برای مثال اگر آکواریوم شما ۴۰۰ لیتر ظرفیت آب دارد ، بایستی یک بخاری ۴۰۰ وات و یا دو بخاری ۲۰۰ وات استفاده نمایید).

نقش ویتامین ها و مواد معدنی در سلامت و رشد مرجان ها

موفقیت شما در نگهداری از مرجان ها و بی مهرگان بستگی به موفقیت شما در شبیه سازی شرایط طبیعی آب در آکواریوم با توجه به شرایط موجود در اطراف تپه های مرجانی دارد. در اقیانوس ها منابع بی پایانی از انواع مواد معدنی حیاتی، غذا و ویتامین ها وجود دارد. در سیستم های آکواریومی با محیط بسته بعضی از این مواد معدنی مهم در طول فرایند رشد مرجان ها و بی مهرگان مصرف می شوند.

افزودنی های مختلفی که برای این منظور در بازار وجود دارد به شما در نگهداشتن میزان این مواد کمک می کند که این مواد معدنی و مغذی نیز برای رشد، سلامت و حفظ رنگ مرجان ها ضروری است. همچنین این مواد مقاومت مرجان ها و بی مهرگان را در برابر تغییرات محیطی افزایش داده و از بروز بیماری های مختلف در آنها جلوگیری می کند.

نقش ویتامین ها و مواد معدنی در سلامت و رشد مرجان ها