زیباترین استخرهای شیشه ای جهان

زیباترین استخرهای شیشه ای جهان

استخر شفاف یا همان استخر با دیواره‌های شفاف، استخری است که دیواره‌های آن از جنس شیشه یا پلاستیک شفاف ساخته شده‌اند و به راحتی می‌توان از داخل استخر به بیرون و برعکس نگاه کرد. استخرهای شفاف عمدتاً در باغ‌ها، تراس‌ها و فضاهای داخلی منازل جهت افزایش زیبایی و شکوه استفاده می‌شوند.

استخرهای شفاف مزایای زیادی دارند از جمله:

1- زیبایی: با داشتن دیواره‌های شفاف، استخرهای شفاف زیبایی و جذابیت بیشتری دارند و می‌توانند به طور قابل توجهی فضای اطراف خود را زیباتر کنند.

2- بالابردن نورپذیری: دیواره‌های شفاف به خورشید اجازه می‌دهند تا به راحتی وارد استخر شوند و نورپذیری آن را بالا ببرند.

3- افزایش امنیت: دیواره‌های شفاف اجازه می‌دهند تا کودکان و بزرگسالان در حین شنا و بازی در استخر تحت نظارت قرار گیرند؛ بنابراین، افزایش امنیت استخر را تضمین می‌کنند.

4- دیدن مناظر طبیعی: با داشتن دیواره‌های شفاف، می‌توانید از داخل استخر به منظره‌ی طبیعی اطراف خود نگاه کنید و لذت ببرید.

به طور کلی، استخرهای شفاف به عنوان یک گزینه‌ی زیبا و جذاب برای استفاده در فضاهای داخلی و خارجی پیشنهاد می‌شوند. استخرهای شیشه‌ای به دلیل طراحی زیبا و جذاب، محبوبیت بسیاری را در سراسر جهان پیدا کرده‌اند. در اینجا به برخی از بهترین استخرهای شیشه‌ای در دنیا اشاره خواهیم کرد:

1- استخر Marina Bay Sands در سنگاپور:

این استخر با داشتن دیواره‌های شیشه‌ای، نگاهی شگفت‌انگیز به شهر سنگاپور ارائه می‌دهد. با ارتفاع ۵۷ طبقه، این استخر به یکی از بلندترین استخرهای شیشه‌ای جهان تبدیل شده است.

استخر Marina Bay Sands یکی از شناخته شده‌ترین استخرهای شیشه‌ای در دنیا محسوب می‌شود. این استخر، در آخرین طبقه‌ی (طبقه‌ی ۵۷) هتل Marina Bay Sands در سنگاپور قرار دارد و با داشتن دیواره‌های شیشه‌ای، نگاهی به شهر و خلیج سنگاپور فراهم می‌کند.

این استخر، با ظرفیت ۱۵۹۵ متر مکعب، بزرگترین استخر بالای پشت پرده‌های شیشه‌ای در جهان است. همچنین، با ارتفاع ۲۰۰ متری، این استخر به عنوان یکی از بلندترین استخرهای شیشه‌ای جهان شناخته می‌شود.

استخر Marina Bay Sands در فضایی بزرگ و لوکس با دکوراسیونی شیشه‌ای قرار دارد که با نور خورشید ساعات طلایی را برای خود به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، با دیدن این استخر زیبا، می‌توانید نگاهی به باغ‌های تالار کنفرانس‌ها و همچنین واحدهای مسکونی شهر پرتاب کنید. با وجود موقعیت شگفت‌انگیزش، استخر Marina Bay Sands یکی از مواردی است که باید حتماً در سفر به سنگاپور دیده شود و به یکی از بهترین مقصدهای گردشگری شهر تبدیل شده است.

زیباترین استخرهای شیشه‌ای جهان

 

2- استخر Sky Pool در هتل Market Square Tower در هیوستون، تگزاس:

استخر Sky Pool در هتل Market Square Tower در هیوستون، تگزاس، یکی دیگر از بهترین استخرهای شیشه‌ای در دنیا است. این استخر در آخرین طبقه‌ی هتل قرار دارد و با دیواره‌های شیشه‌ای، نگاهی به منظره‌ی زیبای شهر هیوستون فراهم می‌کند.

این استخر بسیار بلند و فضایی به ظاهر بسیار لوکس دارد؛ با ارتفاع ۴۰۰ فوت، این استخر به عنوان یکی از بلندترین استخرهای شیشه‌ای جهان شناخته می‌شود. با دیدن این استخر می‌توانید نگاهی به مناظر خیره کننده‌ی شهر هیوستون و ساختمان‌های بلند آن بیفکنید.

استخر Sky Pool در فضایی بسیار مجلل و با حضور چندین تکنولوژی مدرن به همراه دکوراسیونی شیشه‌ای طراحی شده است. همچنین، با وجود محل قرارگیری بلند این استخر، احساس شنا در بالای هیچ‌چیز را تجربه کردن در فضای دوست‌داشتنی و البته بسیار لذت بخشی خواهید داشت.

با توجه به ظاهر زیبا و جذاب این استخر، استخر Sky Pool در هتل Market Square Tower در هیوستون، تگزاس به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان شناخته می‌شود. با دیواره‌های شیشه‌ای، این استخر به شما اجازه می‌دهد تا به ۴۰۰ فوت ارتفاع شهر نگاه کنید.

زیباترین استخرهای شیشه‌ای جهان

3- استخر شیشه‌ای داخلی در هتل The Joule در دالاس، تگزاس:

استخر شیشه‌ای داخلی در هتل The Joule در دالاس، تگزاس یکی از بهترین استخرهای شیشه‌ای در دنیا است. این استخر زیبا در طبقه‌ی دوم هتل قرار دارد و با داشتن دیواره‌های شیشه‌ای، نگاهی به منظره‌ی شهر دالاس فراهم می‌کند.

دیواره‌های شیشه‌ای این استخر باعث می‌شود که نور خورشید و نور محیطی درون استخر فضایی جذاب و آرامش بخش را ایجاد کند. برای دسترسی به این استخر زیبا، باید از سایر نقاط هتل به آن دسترسی پیدا کنید اما بعد از ورود به این استخر، می‌توانید به لحظاتی آرامش‌بخش و خاص در باغچه‌ی داخلی هتل دست یابید.

استخر داخلی هتل The Joule در دالاس، تگزاس به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان شناخته می‌شود و همچنین به عنوان یکی از بهترین استخرهای شیشه‌ای در آمریکا شناخته می‌شود. این استخر به شما اجازه می‌دهد تا در محیطی شیشه‌ای و با نگاه به شهر، آرامش و استراحت کامل را تجربه کنید.

زیباترین استخرهای شیشه‌ای جهان

4- استخر شیشه‌ای در هتل Grace Santorini در یونان:

استخر شیشه‌ای در هتل Grace Santorini در یونان، یکی دیگر از بهترین و زیباترین استخرهای شیشه‌ای در دنیا است. این استخر بسیار زیبا و نامتعارف در محیطی با منظره‌ای فوق‌العاده از دریا و مناظر طبیعی ساحل سانتورینی قرار دارد.

با داشتن دیواره‌های شیشه‌ای، این استخر به شما اجازه می‌دهد تا به منظره‌ی دیدنی شهر سانتورینی، جنوب یونان نگاه کنید. همچنین، با دیدن این استخر زیبا می‌توانید به لذت‌بردن از آفتاب‌تابستانی و ساحل زیبای سانتورینی بپردازید.

استخر شیشه‌ای در هتل Grace Santorini بسیار محبوب در میان گردشگران است و به عنوان یکی از بهترین مقاصدهای گردشگری در جزیره سانتورینی شناخته می‌شود. هتل Grace Santorini روی شیب ساحل سانتورینی و با چشم‌اندازی بی‌نظیر از اقیانوس آئجه و به همراه خدمات جذابی مانند استخر شیشه‌ای، یکی از بهترین انتخاب‌های اقامتی در سانتورینی است. این استخر دارای چشم اندازی فوق‌العاده از دریا و منظره‌ی زیبای شهر است.

زیباترین استخرهای شیشه‌ای جهان

5- استخر شیشه‌ای در هتل The Cambrian در سوئیس:

استخر شیشه‌ای در هتل The Cambrian در سوئیس، یکی از برترین استخرهای شیشه‌ای در جهان است. این استخر در فضایی با منظره‌ای طبیعی و دیدنی قرار دارد و به شما اجازه می‌دهد تا در حالتی آرامش‌بخش و لذت بخش، نگاهی به مناظر زیبای کوهستانهای سوئیس بیفکنید.

این استخر شیشه‌ای در آن بخشی از هتل قرار دارد که به عنوان “The Spa” شناخته می‌شود و در فضایی با دکوراسیونی شیشه‌ای و طراحی مدرن قرار گرفته است. با داشتن دیواره‌های شیشه‌ای، این استخر تاثیر فضایی و آرامش‌بخش بیشتری را به همراه دارد و به شما اجازه می‌دهد تا به منظره‌ی خیره کننده اطراف هتل، از جمله منظره‌ی کوهستانهای سوئیس نگاه کنید.

استخر شیشه‌ای در هتل The Cambrian در سوئیس، به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در سوئیس شناخته می‌شود و دارای جاذبه‌ی بسیاری برای گردشگران و مسافران است. با داشتن دیواره‌های شیشه‌ای، این استخر به شما اجازه می‌دهد تا به چشم انداز طبیعی و دیدنی الپ‌های سوئیس نگاه کنید.

زیباترین استخرهای شیشه‌ای جهان

6- استخر شیشه‌ای در هتل Shahpura Bagh در هند:

استخر شیشه‌ای در هتل Shahpura Bagh در هند، یکی از زیباترین و جذاب‌ترین استخرهای شیشه‌ای در دنیا است. این استخر در فضای باز قرار دارد و به شما اجازه می‌دهد تا در حالتی آرامش‌بخش و لذت بخش، نگاهی به مناظر زیبای اطراف هتل، از جمله باغ‌ها و طبیعت بکر هند، بیفکنید.

این استخر شیشه‌ای در طبقه‌ی پایین هتل قرار دارد و با داشتن دیواره‌های شیشه‌ای، تاثیر فضایی و آرامش‌بخش بیشتری را به همراه دارد. علاوه بر این، با دیدن این استخر زیبا می‌توانید به لحظاتی آرامش‌بخش در محیط طبیعی و دیدنی هند دست یابید.

هتل Shahpura Bagh در هند، به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در هند شناخته می‌شود و استخر شیشه‌ای آن نیز از جمله جاذبه‌های دیدنی و زیبای آن است. این استخر دارای معماری زیبا و خیره کننده‌ی محیط اطرافش است.

با توجه به طراحی و محل قرارگیری، استخرهای شیشه‌ای بسیار محبوب در سراسر جهان هستند و هر یک از آن‌ها با ویژگی‌های خاص خودشان که برخی از آن‌ها را فوق‌العاده و بهترین‌ها می‌سازد، رونق و جذابیت خاصی را به منظره اطراف خود اضافه می‌کنند.

زیباترین استخرهای شیشه ای جهان

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟