۸ پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

حتما برای شما هم پیش آمده که دکوراسیونی دلپذیر ببینید و بخواهید در آن فضا ساعت ها وقت گذرانید و فکر کنید که با وجود اینکه شاید عناصر دکوراسیون خاصی در آن فضا نیست اما حس دکوراسیون آن فضا بسیار دل انگیز و دوست داشتنی است. ما در این مقاله می خواهیم 8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون هر فضای خانه شما مطرح کنیم که با این پیشنهادات، تغییرات چشمگیری در دکوراسیون خود به وجود آورید. پس با ما همراه باشید.

به رنگ ها دقت کنید.

پالت رنگی خانه خود را انتخاب کنید و رنگ های مناسب در ترکیب با رنگ مورد علاقه خود را به دست بیاورید و به دقت این رنگ ها را در دکوراسیون خود استفاده کنید. اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید که طرفدار رنگ های خنثی هستید حتما به این موضوع دقت کنید که تاچ های رنگی به کوسن، شید آباژور و … اضافه کنید تا از بی رنگی خانه شما در بیاید.

8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

از آیینه ها در دکوراسیونتون استفاده کنید.

اگر می خواهید خانه شما بزرگتر و روشنتر و دلبازتر دیده شود، راحتترین راه استفاده ازآیینه ها در دکوراسیون خانه شما می باشد. اگر می خواهید خانه شما با آیینه روشن تر نشان داده شود حتما آیینه را روی دیوار روبروی پنجره نصب کنید. در این حالت آیینه نور پنجره را انعکاس می دهد و فضای شما روشنتر نشان داده می شود.

8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

به هر فضای خونتون اکسسوری اضافه کنید.

یکی از راه هایی که زیبایی را به فضاتون می آورد اضافه کردن اکسسوری ها می باشد. اکسسوری ها فضای شما را کامل می کنند و در زیبایی هر فضای خانه شما نقش بسزایی دارند. شما می توانید به هر فضای خانه خود اکسسوری اضافه کنید حتی در سرویس های بهداشتی می توانید شمع و گیاه و  یا وسایل دکوری اضافه کنید.

8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

گیاهان را به خانه خود اضافه کنید.

بسیاری از دکوراتورها راحتترین راه زیبا کردن هر فضای خانه را اضافه کردن گیاهان می دانند. شما حتی می توانید با اضافه کردن یک گلدان حال و هوای خانه خود را تغییر دهید.

8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

نور طبیعی

نور طبیعی فضای هر اتاق خانه شما را دلبازتر و دل انگیز تر می کند. پس پرده های خیلی کلفت نداشته باشید تا بیشترین استفاده را از نور طبیعی در فضای خانه تان داشته باشید.

8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

از تجربه کردن نترسید.

خانه خود را به مانند یک شوروم در نظر بگیرید که بایستی بهترین حالت ممکن خود را داشته باشد. پس چیدمانتون را تغییر بدید، تخیلتون را قوی کنید و بهترین حالت خانه خود را در آورید.

از بافت و طرح در خانه تان استفاده کنید.

بافت یک کلمه کلیدی در طراحی داخلی است. این یک بخش اساسی از واژگان هر طراح است، زیرا طرح بدون بافت طرحی است که به طور جدی از علامت گذاری فاصله دارد.

افزودن بافت به یک اتاق بسیار بیشتر از یک بالشتک لبه‌دار در اینجا و یک بافت چوبی اره‌شده در آنجا است. این هنر دقیق ترکیب کردن زبر و صاف و دانستن نحوه ایجاد بافت بصری است – نوعی که اصلاً لمسی نیست. پاسخ به “بافت چیست” و نحوه اعمال آن در فضای داخلی شما در انتظار است.

در فرش ها، کوسن ها ، شی آباژور و رویه مبل ها و حتی کاغذ دیواری ها  شما می توانید بافت و طرح های مختلف داشته باشید. طرح ها و بافت ها خانه شما را جذاب تر می کنند.

8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

کاشی ها

کاشی ها بیش از عملکرد خود به عنوان یک سطح محافظ برای مناطق خانه شما عمل می کنند. آنها با ایجاد فضایی که به ظاهر و احساس فضای نشیمن می‌افزاید، نقش مهمی در طراحی داخلی خانه شما دارند. به دلیل این اهمیت، گاهی اوقات انتخاب از بین بی‌شمار سبک‌ها، رنگ‌ها، بافت‌ها، شکل‌ها و مواد ممکن است دشوار باشد. در هر آشپزخانه و سرویس بهداشتی کاشی ها عنصر اصلی هستند اگر شما از کاشی هاتون خوشتون نمی آد اونها را عوض کنید. البته اگر نمی خواین که هزینه زیادی انجام بدهید می توانید از برچسب های کاشی استفاده کنید.

8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

منبع یومی خانه

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟