۱۰ مزیت نرده شیشه ای استخر

10 مزیت نرده شیشه ای استخر

اگر در حیاط خلوت خود یک استخر دارید یا در فکر داشتن آن هستید، پس حتماً از قبل به فکر گرفتن حصار هستید. احتمالاً اکنون از خود می پرسید که بهترین نوع نرده محافظ استخر چیست. چیزی که عملی خواهد بود بدون اینکه زیبایی شما را خراب کند.رمحافظ استخر شیشه ای بیشترین مزایا را دارد. ما 10 مزیت را برای روشنگری شما انتخاب کرده ایم.

10 مزیت نرده شیشه ای استخر

1. نرده شیشه ای استخر ایمنی عالی را برای کودکان شما (و حیوانات خانگی) ارائه می دهد!

WHO نشان می دهد که غرق شدن علت اصلی مرگ و میر کودکان 1 تا 3 ساله در استرالیا است. یکی از دلایلی که قانوناً صاحبان استخرها را موظف به فنس کشی استخرهای خود می کند همین است.

حصار شیشه ای استخر حتی محافظت بهتری را ارائه می دهد، زیرا شیشه براق است و بالا رفتن از آن برای بچه ها دشوار است. همچنین گزینه بسیار خوبی است زیرا شفاف است و به راحتی می توانید فرزند خود را از طریق آن ببینید.

شما همیشه قادر خواهید بود بدون اینکه خودتان در آنجا قدم بزنید، ببینید چه اتفاقی در استخر و مناطق اطراف آن می افتد.

2. شیشه هیچ واکنشی به آب و مواد شیمیایی استخر نشان نمی دهد!

در حالی که نرده های چوبی در اثر تعامل با آب و کلر پوسیده می شوند، لازم نیست نگران شیشه باشید. شیشه به آنها واکنش نشان نمی دهد بنابراین تحت تأثیر آب قرار نمی گیرد.

اضافه کردن یک نرده شیشه ای هم ارزش بیشتری به ملک شما می بخشد و هم شما را از دردسر تغییر یا نگهداری نرده ها هر چند سال یکبار رهایی می بخشد.

10 مزیت نرده شیشه ای استخر

3. شیشه محکم است!

نرده های شیشه ای استخر فوق العاده قوی هستند. بیشتر اوقات، آنها از شیشه ایمنی 12 میلی متری مقاوم ساخته شده اند (با تیم ما صحبت کنید تا در مورد طیف کامل اطلاعات کسب کنید).

شیشه های سکوریت/سخت شده در طول پردازش تا حداقل 700 درجه سانتیگراد گرم می شوند.

این به آنها قدرت و استقامت باورنکردنی می دهد. می توانید مطمئن باشید که نه بچه های شما و نه آب و هوای وحشتناک احتمال دارد آن را خراب کنند.

10 مزیت نرده شیشه ای استخر

4. نگهداری از شیشه آسان است!

ما قبلاً به مزیت شگفت انگیز عدم پوسیدگی یا خوردگی شیشه اشاره کرده ایم. به غیر از این، تمیز کردن آن بسیار آسان است. شما فقط می توانید شیشه را با آب صابون پاک کنید و سپس با آب تمیز بشویید. این کار را هر دو ماه یکبار انجام دهید، احساس جدیدی خواهید داشت

هرگز نیازی به روغن کاری آن مانند نرده چوبی یا رنگ آمیزی مجدد و محافظ زنگ مانند نرده فلزی نیست.

5. شیشه بهداشتی است!

ماهیت غیر متخلخل شیشه به این معنی است که کمتر احتمال دارد کثیفی و عوامل بیماری زا را نسبت به سایر مواد متخلخل دیگر حمل کند.

6. احتمال کمتری وجود دارد که شیشه خانه ای برای زنبورها و عنکبوت ها باشد!

شیشه صاف و جامد است. این باعث می‌شود که شکاف‌ها و گوشه‌های ناهموار برای زنبورها و عنکبوت‌ها برای ساختن لانه‌شان کمتر شود. برعکس، به عنوان مثال، نرده های چوبی خانه مناسبی برای زنبورها هستند، زیرا زنبورها نیز لانه های خود را از الیاف چوب می سازند.10 مزیت نرده شیشه ای استخر

7. حصار شیشه ای استخر باعث می شود حیاط شما بزرگتر شود!

به دلیل شفافیت و انعکاس نور در محیط اطراف، حیاط را بزرگتر از اندازه واقعی خود نشان می دهد. وقتی مهمان داشته باشید به زیبایی آن پی خواهید برد. حتی اگر یک حصار شیشه ای اندازه فیزیکی منطقه را تغییر ندهد، باز هم کمک می کند تا منطقه احساس وسعت بیشتری داشته باشد و مهمانان شما کمتر احساس کلاستروفوبیک کنند.

8. می توانید از منظره حیاط از استخر لذت ببرید!

طبیعت شفاف آن فقط برای تماشای بچه هایتان از بیرون یا دیدن چراغ های زیبای استخر عالی نیست. همچنین تماشای همه چیز از درون است. این به شما امکان می دهد تا زمانی که خودتان از شنا لذت می برید، مناطق بیرونی را زیر نظر داشته باشید.

9. به عنوان یک بادشکن کارآمد عمل می کند!

نرده های شیشه ای استخر به طور موثرتری نسبت به سایر نرده های استخر جلوی باد را می گیرند. همچنین با شکستن نور فیلتر شده خورشید، استخر و اطراف آن را گرم می کند. وقتی از استخر بیرون می آیید به دلیل سرمای باد یخ نمی زنید.

این گرمای اضافی به شما و خانواده‌تان اجازه می‌دهد چند ماه دیگر در سال از استخر لذت ببرید. سایر انواع حصارها که بر اساس طراحی باریکه بندی شده اند، همان اثر بادشکن را ارائه نمی دهند.

10. شیشه شیک و مدرن است!

اشاره کردیم که زیبایی شناسی را فدای اثربخشی نکنید. با نرده های شیشه ای استخر شما مجبور نیستید.نرده های شیشه ای صرفاً به طور طبیعی با هر محیط و حیاط خلوت بدون توجه به سبک مناسب نیستند. همچنین ظاهری زیباتر، مدرن و مینیمالیستی به آن اضافه می کند. داشتن چنین حصاری علاوه بر اینکه وسیله ای برای لذت بردن است، بر ارزش بازار ملک شما می افزاید.10 مزیت نرده شیشه ای استخر

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟