۱۰ مزیت حصار شیشه ای استخر

10 مزیت حصار شیشه ای استخر

بی شک داشتن یک استخر در هتل، خانه یا ویلای شما تفریحی عالی و فرح بخش خواهد بود. اما باید بدونید که بدون رعایت نکات ایمنی مناسب استخر شما میتواند خطرساز باشد. موانع شیشه ای به اندازه کافی قوی هستند که از افتادن افراد در آب جلوگیری می کنند و در عین حال قابل مشاهده هستند. آنها از حوادثی مانند افتادن کودکان و سر خوردن بزرگسالان روی سطوح خیس جلوگیری می کنند.

اگر در حیاط خلوت خود یک استخر دارید یا در فکر تهیه آن هستید، پس حتماً از قبل به فکر گرفتن حصار هستید. اگر اینطور نیستید، پس باید انجام دهید، زیرا طبق قانون باید حصاری در اطراف استخر خود داشته باشید.

احتمالاً اکنون از خود می‌پرسید که بهترین نوع نرده برای تهیه کدام است. چیزی که عملی خواهد بود بدون اینکه زیبایی شما را خراب کند. حصار استخر شیشه ای بیشترین مزایا را دارد. ما 10 مزیت را برای آگاه کردن شما انتخاب کرده ایم.

10 مزیت حصار شیشه ای استخر

  1. ایمنی عالی برای کودکان و حیوانات خانگی

WHO نشان می دهد که غرق شدن علت اصلی مرگ و میر کودکان 1 تا 3 ساله در سراسر دنیا است. یکی از دلایلی که قانوناً صاحبان استخرها را موظف به فنس کشی استخرهای خود می کند همین است.

حصار شیشه ای استخر حتی محافظت بهتری را ارائه می دهد، زیرا شیشه براق است و بالا رفتن از آن برای بچه ها دشوار است. همچنین یک گزینه عالی است زیرا شفاف است و می توانید به راحتی فرزند خود را از طریق آن ببینید. شما همیشه می‌توانید بدون اینکه خودتان آنجا قدم بزنید، ببینید در استخر و مناطق اطراف آن چه اتفاقی می‌افتد.

  1. شیشه هیچ واکنشی به آب و مواد شیمیایی استخر نشان نمی دهد

در حالی که نرده های چوبی در اثر تعامل با آب و کلر پوسیده می شوند، لازم نیست نگران شیشه باشید. شیشه به آنها واکنش نشان نمی دهد بنابراین تحت تأثیر آب قرار نمی گیرد. اضافه کردن یک نرده شیشه ای هم ارزش بیشتری به ملک شما می بخشد و هم شما را از دردسر تغییر یا نگهداری نرده ها هر چند سال یکبار رهایی می بخشد.

  1. شیشه محکم است

نرده های شیشه ای استخر فوق العاده قوی هستند. بیشتر اوقات، آنها از شیشه ایمنی 12 میلی متری مقاوم ساخته شده اند (با تیم ما صحبت کنید تا در مورد طیف کامل اطلاعات کسب کنید).

شیشه های سکوریت/سخت شده در طول پردازش گرم می شوند. این به آنها قدرت و استقامت باورنکردنی می دهد. می توانید مطمئن باشید که نه بچه های شما و نه آب و هوای وحشتناک احتمال دارد آن را خراب کنند.

  1. نگهداری از شیشه آسان است

ما قبلاً به مزیت شگفت انگیز عدم پوسیدگی یا خوردگی شیشه اشاره کرده ایم. به غیر از این، تمیز کردن آن بسیار آسان است. شما فقط می توانید شیشه را با آب صابون پاک کنید و سپس با آب تمیز بشویید. این کار را هر دو ماه یکبار انجام دهید و آن شیشه کاملاً جدید و نو به نظر می رسد. هرگز نیازی به روغن کاری آن مانند نرده چوبی یا رنگ آمیزی مجدد و محافظ زنگ مانند نرده فلزی نیست.

  1. شیشه بهداشتی است

ماهیت غیر متخلخل شیشه به این معنی است که نسبت به سایر مواد متخلخل تر، کمتر احتمال دارد کثیفی و عوامل بیماری زا را حمل کند.

10 مزیت حصار شیشه ای استخر

  1. احتمال کمتری وجود دارد که شیشه خانه ای برای زنبورها و عنکبوت ها باشد

شیشه صاف و جامد است. این باعث می‌شود که شکاف‌ها و گوشه‌های ناهموار برای زنبورها و عنکبوت‌ها برای ساختن لانه‌شان کمتر شود. برعکس، به عنوان مثال، نرده های چوبی خانه مناسبی برای زنبورها هستند، زیرا زنبورها نیز لانه های خود را از الیاف چوب می سازند.

  1. حصار شیشه ای استخر باعث می شود حیاط شما بزرگتر شود

به دلیل شفافیت و انعکاس نور در محیط اطراف، حیاط را بزرگتر از اندازه واقعی خود نشان می دهد. وقتی مهمان داشته باشید به زیبایی آن پی خواهید برد. حتی اگر یک حصار شیشه‌ای اندازه فیزیکی منطقه را تغییر ندهد، باز هم کمک می‌کند تا منطقه احساس وسعت بیشتری داشته باشد.

  1. می توانید از منظره حیاط از استخر لذت ببرید

طبیعت شفاف آن فقط برای تماشای بچه هایتان از بیرون یا دیدن چراغ های زیبای استخر عالی نیست. همچنین تماشای همه چیز از درون است. هنگامی که از شنا لذت می برید به شما امکان می دهد مناطق بیرونی را نیز زیر نظر داشته باشید.

  1. به عنوان یک بادشکن کارآمد عمل می کند

نرده های شیشه ای استخر به طور موثرتری نسبت به سایر نرده های استخر جلوی باد را می گیرند. همچنین با شکستن نور فیلتر شده خورشید، استخر و اطراف آن را گرم می کند. وقتی از استخر بیرون می آیید به دلیل سرمای باد یخ نمی زنید.

این گرمای اضافی به شما و خانواده‌تان اجازه می‌دهد چند ماه دیگر در سال از استخر لذت ببرید. سایر انواع حصارها که بر اساس طراحی باریکه بندی شده اند، همان اثر بادشکن را ارائه نمی دهند.

  1. شیشه، ظاهری زیباتر، مدرن و مینیمالیستی

اشاره کردیم که زیبایی شناسی را فدای اثربخشی نکنید. با نرده های شیشه ای استخر شما مجبور به این کار نیستید. نرده های شیشه ای صرفاً به طور طبیعی با هر محیط و حیاط خلوت بدون توجه به سبک مناسب هستند. همچنین ظاهری زیباتر، مدرن و مینیمالیستی به آن اضافه می کند.

داشتن چنین حصاری علاوه بر اینکه وسیله ای برای لذت بردن است، به ارزش بازار ملک شما می افزاید. حصارهای شیشه ای راهی عالی برای ترکیب ایمنی همراه با ظرافت و زیبایی است. اگر شماهم زیبایی و امنیت را باهم میخواهی، پس همین حالا با ما تماس بگیر تا در ساخت ایمن ترین استخر های شیشه ای و یا حصار های شیشه ای مشاوره بدیم.

پرزنت حضوری 02155957060

مشاوره آنلاین 09205958384

10 مزیت حصار شیشه ای استخر

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟