پروژه تون به ما بسپارین چه سودی داره؟

پروژه تون به ما بسپارین چه سودی داره؟

 

حسن سپردن طراحی و اجرای استخر و جکوزی خود به ما چیست؟

ما در چند بخش می توانیم کمک های موثری یه شما کنیم:

سبک سازی سازه ای

در پروژه های استخر، تیم آکوا جزئیاتی را در زمینه کاسه استخر داراست. جزئیاتی ست که با آن آکواریوم های بزرگی که بزرگ تر از حجم استخر هستند ساخته ایم. این جزئیات به شدت سبک است و یک پانزدهم استخر بتنی جرم دارد. آب بندی که روی این دیتیل انجام می شود، آب بندی بسیار ماندگاریست و سال ها روی اکواریوم های عظیم آب شور تست شده است و حداقل می تواند ده ها سال به شما گارانتی آب بندی بدهد. تمامی سر لوله ها می توانند آب بند 100 درصد شود که معمولاً در استخرهای بتنی این امکان وجود ندارد.

 

چرا آکوا را انتخاب کنیم؟

آب بندی دراز مدت

آب بندی وجوه شفاف استخر بسیار مهم است از این منظور که اگر آب بندی درست انجام نشود و بعداً شما مشکل آب بندی داشته باشید، تعمیر آن سخت خواهد بود و وقتی شما بخواهید کار تعمیر استخر را انجام دهید، با توجه به آن که معمولاً فینیشینگ استخر تمام شده، شما مجبورید مجدداً وارد کار بنایی شوید که باعث به هم ریختگی محیط می شود و گاهی هنگام خارج کردن وجوه شیشه ای ممکن است پنل ها دچار شکستگی شوند. مسئله ی آب بندی، یک مسئله بسیار مهم است و بهتر است از ابتدا توجه ویژه ای به این موضوع شود. همچنین آب بندی ها باید به طرزی باشند که در دراز مدت کارآمد بوده و باعث مشکلی نشوند.

آکوا از ابتدا توجه خاصی به این مسئله داشته و در تمامی پروژه ها تنها یک بار آب بندی انجام شده است.

سرعت عمل

سرعت عمل که به شدت برای کسانی که می خواهند بعد از گرفتن پایان کار استخر و جکوزی سازه خود را ایجاد کنند. این ها سه بخش اصلی ست که می تواند با ورورد آکوا به پروژه شما برایتان اتفاق بیوفتد و بسیاری از معمارانی که با ما کار کرده اند، توانستیم پروژه های خوبی را برایشان تعریف کنیم.

اگر به داشتن سازه ی شیشه ای خاصی مانند سرسره ی شیشه ای، کف شیشه ای، دیواره های شیشه ای دکوراتیو فکر میکنید، می توانید روی ما حساب کنید. شما حتی میتوانید برای داشتن استخر یا جکوزی زیبا و متفاوت، اجرای آن ها با وجوه شیشه ای را نیز انتخاب کنید.

چرا آکوا را انتخاب کنیم؟

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است. حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد. ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است. حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است. در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

چرا آکوا را انتخاب کنیم؟

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

تیم آکوا سال های سال در این زمینه کار کرده و کسب تجربه نموده اند؛ در نتیجه اگر به دنبال یک تیم مجرب و متخصص اید، می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟