ویلا لوکس با استخر بسیار زیبا

ویلا لوکس

عمارت فوق العاده خاص و لوکس در کالیفرنیا با مساحتی برابر با 24922 فوت مربع، که 20000 فوت مربع به تراس، استخرهای سرپوشیده و باغ ها در این قصر اختصاص یافته است. قیمت این عمارت لوکس 88000000 دلار ارزیابی شده است که شامل 9 اتاق خواب، 15 سرویس حمام، یک سینمای خصوصی، یک آبگرم با سونا، یک سونا بخار، یک اتاق ماساژ، یک استودیو هنری، یک اتاق بازی، یک تراس بزرگ در پشت بام همچنین دارای یک بالابر اتومبیل است که ماشین ها به صورت ستونی در بالای هم قرار می گیرند.

ویلا لوکس

در نمای پشتی مدرن ویلا، دو طره که مانند یک قاب عکس زیبا طراحی شده اند به صاحب عمارت امکان مشاهده منظره زیبای شهر و آسمان را می دهد. با نگاهی به ارتفاع بالابر ماشین ها می توانیم بفهمیم که این ویلا چه ارتفاع بلندی دارد. در تراس عمارت از درختچه های کوچک، انواع صندلی ها ،مبلمان و وسایل سرگرمی استفاده شده است.

ویلا لوکس

طراف ساختمان عمارت طراحی شده است. شب هنگام  نمای ساختمان مانند یک قاب عکس با چراغ های پرنور و درخشان ،زیبایی چند برابری پیدا می کند. در طبقه دوم یک پلان مارپیچ طراحی شده که از بیرون ساختمان قابل مشاهده است و جزئی از نما شده است.

ویلا لوکس

به علت رخ نمایی اتوموبیل های لوکس برای نمای پارکینگ طبقاتی، شیشه در نظر گرفته شده است. پشت بام این عمارت لوکس به گونه ای طراحی شده که بتوان در تمام مدت روز زیر سایه نشست و از منظره های اطراف لذت برد

برای دکوراسیون داخلی خانه از پالت رنگی آرام با بافت های طبیعی استفاده شده است. سه میز قهوه خوری با مبلمانی به رنگ سنگ در کنار چوب ترکیب این قسمت را از قصر را تشکیل می دهند، پنجره های رو به تراس که نمای شومینه آتشین را نشان می دهد نکته ی هیجان انگیز این نشیمن است.

ویلا لوکس

استخر شیشه ای

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. بطوریکه اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است.حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد.ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

بارها شده که ویلا و باغ ها توسط افراد کم تجربه ساخته شده و با وجود هزینه های سرسام آور که در پروژه انجام شده است در نهایت به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند و بسیاری از المان های خاص پروژه به دلیل طراحی نادرست از دید مهمان ها و یا اعضای خانواده پنهان شده اند.استخر شیشه از در ویلا از آن دسته المان هایی است که به دلیل جدید و مدرن بودن و هزینه های بالا، باید به نحوی طراحی شود تا در مکان های کلیدی پروژه قرار بگیرد و زیبایی خود را به اعضای خانواده و مهمان ها نشان دهد.

ساخت استخر شیشه ای در ایران امروزه به یک کالای خیلی لوکس و مدرن در خانه های جدید تبدیل شده است و اکثر معماران و سازنده ها ترجیح می دهند در صورتی که مالک بتواند از پس هزینه های مالی پروژه بر بیاید برای زیبایی کار خود این استخر زیبا را پیاده سازی نمایند.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
×