ویلای مجلل ۸ خوابه با ۴ استخر بی نهایت

ویلای مجلل

تصور یک عروسی بهتر یا ویلای یک مقصد بهتر از ، یک پاتوق پر زرق و برق در خود با ۸ اتاق‌خواب، چهار استخر شنا، اتاق رسانه‌ای، کتابخانه، سالن و بار، و چمن‌های پراکنده که به طور یکپارچه در مزارع مجاور برنج با یک پس‌زمینه از قله‌های آتش فشانی مخلوط می‌شوند، دشوار است. مکان‌های بسیار شیک و زیبایی برای گرد هم آوردن جمعیت وجود دارد، شام‌های دوستانه و بحث‌ها و یا در عین حال بخش کوچکی از انزوای جزیره استوایی را پیدا کنید.

در روستای  Kaba Kaba در Tabanan فقط یک راند کوتاه از معبد Lot،، باشگاه گلف  بالی و the surf of، Kaba Kaba یک طراح فرار از جمعیت است، اما دسترسی آسان به برخی از جاذبه‌های اصلی بالی را در بر می‌گیرد.
این ویلا در حدود ۳ هکتار با one انفرادی و دو سطحی گسترده شده‌است که مناطق زندگی عالی با آثار باستانی آسیایی، آثار هنری معاصر، و مبلمان با شکوه ارائه می‌دهند. هر اتاق طوری طراحی شده‌است که مطبوع و مطبوع باشد، با این حال در عین حال سرد و راحت باشد.
این خانه برای دو یا سه خانواده که با هم سفر می‌کنند فضای زیادی دارد، و خانه نیز برای دو یا سه خانواده که با هم سفر می‌کنند، ایده‌آل است، به علاوه امکانات و امکاناتی که برای کودکان همچون استخر، استخر بازی و یک سوئیت ویژه تخت‌خواب سفری وجود دارد.
ویلای مجلل 8 خوابه با 4 استخر بی نهایت

استخر شیشه ای

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌ها در املاک Kaba Kaba، غرفه گسترده و پذیرایی بزرگ است که بالش‌های بلند و سفید آن با بالش‌های پر زرق و برق و آثار هنری، میزه‌ای چوبی، و میز شام ۶ متر که می‌تواند تا ۱۸ نفر را در خود جای دهد، قرار دارد. این فضا همچنین یک آشپزخانه مهمان با یک مشروب‌فروشی، یخچال شراب و قهوه است، که در آن یک آشپزخانه خدماتی وجود دارد که در آن آشپز dedicated شما را برای غذا، اسنک و gourmet تهیه خواهد کرد.
دیگر مکان‌های گردهمایی داخلی شامل اتاق رسانه رنگارنگ مراکش با یک تلویزیون ماهواره‌ای ۶۰ اینچی، تلویزیون بلو ری و system بوز، کتابخانه با انتخاب فراوان کتاب در بالی و داستان، و اتاق بازی‌ها با هاکی روی میز، فوتبال میز و یک اتاق پیاده‌روی پر از اسباب‌بازی.ویلای مجلل 8 خوابه با 4 استخر بی نهایت

استخر شیشه ای بی نهایت

بعد از آن، اتاق‌خواب‌های آنجا، هر یک بزرگ و شیک با امکانات مدرن مانند تلویزیون‌های ۳۲ اینچی، دوربین‌های بلو ری، اسکله‌ها و محصولات حمام با کیفیت آب‌گرم وجود دارند. اتاق‌خواب ارباب یک اتاق مجلل با یک تخت‌خواب مجلل و یک تخت بزرگ است و یک حمام آفتاب با استخر شیرجه و حمام ensuite با حمام داخلی و سرپوشیده و یک وان حمام که در داخل یک باغ خصوصی محصور باشد. یک اتاق مهمان دیگر نیز استخر شیرجه خود را دارد و یک اتاق مهمان برای کودکان با تخت‌خواب‌های چند تخت تنظیم شده‌است. هر اتاق‌خواب دارای نمای باغ است و بیشتر دارای terraces و balconies خصوصی است.
همچنین یک استخر ۲۵ متری برای کودکان کوچک، یک استخر بزرگ چوبی برای کودکان کوچک، یک استخر بزرگ چوبی با loungers و umbrellas، یک تراس پشت‌بام با یک بسته و پوشش پوشیده از درختان نیلوفر آبی و یک استخر اردک‌ها، برای کودکان، یک استخر بزرگ چوبی برای کودکان کوچک وجود دارد. مشتاقان ورزش می‌توانند در سالن تنیس کاملا مجهز بمانند و در زمین تنیس بازی کنند و یا در چمن کراوکت بازی کنند و بعد از آن شما می‌توانید با ماساژ تسکین‌دهنده در آب‌گرم مخصوص خود کنار بیایید.
ویلای مجلل 8 خوابه با 4 استخر بی نهایت

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

ویلای مجلل 8 خوابه با 4 استخر بی نهایت

در صورت نیاز به مشاوره بدون تعطیلی در خدمت شما هستیم :09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟