ویلای سفیر باید استخرش شیشه ای باشه

ویلای سفیر باید استخرش شیشه ای باشه

ویلا تاماراما با چشم‌اندازهای باورنکردنی اقیانوس، دو استخر، پنج اتاق خواب بزرگ، و معماری و طراحی زیبا به سبک استعماری، ویلای لوکس بالی برای رویدادها و استراحت با خانواده و دوستان است. این خانه تعطیلات پیشرفته بخشی از هتل Ungasan Clifftop Resort است و می‌توان آن را با ویلاهای آمبار، پاوانا، جامادارا، و سانتای سورگا اجاره کرد تا ملکی وسیع با حداکثر 25 اتاق خواب برای گروه‌های بزرگتر ایجاد کند. میهمانان همچنین به امکانات استراحتگاه از جمله زمین تنیس، فضای سبز، اسپا و یکشنبه های ساحلی کلوپ دسترسی دارند.

ویلای سفیر باید استخرش شیشه ای باشه

ویلا تاماراما بر لبه صخره ای مشرف به رشته ای از سواحل شنی سفید که در حاشیه اقیانوس هند قرار دارد، قرار دارد. در سرتاسر ویلا سقف‌های طاق‌دار، کف‌های چوبی صیقلی، و عناصر طراحی زیبا مانند عکس‌های سیاه و سفید و منسوجات بومی وجود دارد. زندگی در فضای باز امری مسلم است زیرا ویلا دارای یک استخر اصلی طولانی در مرکز باغ، چمن‌زارهای وسیع، و یک بادگیر با تخت‌خواب‌های بزرگ است که بالای یک استخر بی‌نهایت رو به اقیانوس قرار دارد. کارکنان اختصاصی شامل یک پیشخدمت خصوصی است که می تواند خدمات اتاق 24 ساعته و یک پرستار بچه برای مراقبت از بچه ها در حین بازی والدین ارائه دهد.

غرفه‌های متعدد در ملک فضاهای مختلفی را ارائه می‌کنند که گروه‌ها می‌توانند برای نوشیدنی، غذا و سرگرمی جمع شوند. غرفه اصلی نشیمن دارای یک سالن با مبل های بزرگ سفید و یک بار خصوصی با خدمات کامل با صندلی های وسیع است. اتاق ناهار خوری دارای یک میز چوبی بلند است که می تواند حداکثر 10 نفر را در خود جای دهد و درهای فرانسوی باز می شوند تا نسیم به داخل جریان یابد.

ویلا تاماراما که در 2500 متر مربع باغ آراسته شده قرار دارد، فضای زیادی برای جمع شدن گروه های بزرگ برای رویدادهای خاص، باربیکیوهای بالای صخره یا مهمانی های باغ دارد. استخر اصلی توسط یک عرشه سنگی سفید با صندلی‌های آفتاب‌گیر و تخت‌خواب‌های مخصوص روز احاطه شده است. به سمت لبه صخره راه بروید و به عدل یک طرفه با تخت‌خواب‌ها و کوسن‌های راحت برسید. در جلوی عدل یک استخر دوم با لبه بی نهایت مشرف به اقیانوس قرار دارد. ویلا تاماراما همچنین دارای یک منطقه ناهار خوری در سطح بالایی است که از همه طرف باز است تا منظره ای از استخر و اقیانوس را ارائه دهد.

ویلای سفیر باید استخرش شیشه ای باشه

میهمانانی که در سوئیت اصلی اقامت می‌کنند بسیار لذت‌بخش هستند، زیرا این اتاق سخاوتمندانه به سبک کلاسیک همپتون‌ها با دیوارهای سفید روشن، کف‌های چوبی سخت، پنجره‌های بزرگ و یک تخت کینگ با سایبان چهار پوستر طراحی شده است. پرده‌ها را به سمت استخر بکشید تا چشم‌اندازی از اقیانوس داشته باشید. حمام بزرگ دارای یک وان حمام مستقل و درهایی است که به حیاط باغ با دوش در فضای باز باز می شود که با دیوارهای پوشیده از پیچک احاطه شده است.

ویلای سفیر باید استخرش شیشه ای باشه

ویلا تاماراما دارای دو سوئیت مهمان با منظره اقیانوس و دو سوئیت مهمان با منظره باغ است. همه سوئیت‌های مهمان دارای تخت‌های کینگ با سایبان، پنجره‌های بزرگی هستند که اتاق‌ها را با نور طبیعی پر می‌کند، قسمت‌های نشیمن، و مبلمان زیبا به سبک استعماری. حمام‌های اختصاصی دارای وان‌های بزرگ و دوش در فضای باز با رنگ‌های بالیایی مانند سنگ‌های رودخانه‌ای صاف و شاخ و برگ‌های استوایی هستند.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟