ویلای ساحلی مدرن بااستخر بی نهایت

ویلای ساحلی

Arnalaya به معنی ریتم امواج در سانسکریت است، که توصیف مناسبی از سبک زندگی luxe برهنه در خانه ساحلی Arnalaya است. این ویلای ۵ خوابه مدرن شن‌های ساحل Nelayan در Canggu را می‌بوسد تا هر روز با صداهای برخورد امواج در ساحل و مناظر قایق‌های ماهیگیری رنگارنگ پر شود. برای خانواده‌ها یا گروه‌ها، خانه ساحل Arnalaya هر چیزی که شما برای تعطیلات کامل در بالی به آن نیاز دارید را دارد از جمله استخر آبی ۲۰ متر، زمین تنیس، سالن غذاخوری.

Arnalaya بیچ، طراح داخلی مشهور بین‌المللی، سانی چان و طراح داخلی متولد استرالیا به نام Albano Daminato از یک هم‌کاری خلاقانه به دنیا آمد. این دو گروه خلاق و پیشرو می‌خواستند فضایی ایجاد کنند که معاصر و شیک بود، با این حال کاملا کاربردی، راحت و متناسب با محیط طبیعی بود، و آن‌ها دقیقا به آن دست یافتند.ویلای ساحلی مدرن بااستخر بی نهایت

استخر شیشه ای

در سراسر این ملک شما خطوط تمیز و مینیمالیستی، مواد طبیعی مانند صفحات دیواری بامبو و سنگ، و منسوجات چشم گیر در الگوهای سنتی اندونزی پیدا خواهید کرد. هر قطعه از مبلمان و روشنایی، ماشینی در استودیو Daminato بود و به طور خاص برای ویلا طراحی شده‌بود، و هر اتاق با سلیقه ساده تزیین شده بود که از مناظر طبیعی زمین و اقیانوس که از پنجره‌های بزرگ تصویر به آن نگاه می‌کردند، نمی‌کاست.

استخر شیشه ای بی نهایت

بالا رفتن از پلکان مارپیچی جایگاه اصلی در خانه ساحلی “Arnalaya بیچ” و شما به اتاق پذیرایی بزرگ و اتاق ناهارخوری با پنجره‌های سقف تا سقف مشرف به اقیانوس و حیاط خواهید رسید. این سالن شامل میزه‌ای سفید، میزه‌ای طویل قبیله‌ای و یک دیوار عتیقه گران‌قیمت آویزان است، در حالی که اتاق غذاخوری دارای یک میز teak زیبا است که می‌تواند تا ۱۴ نفر و همچنین میزه‌ای جانبی چوبی با چراغ‌های hurricane تنظیم شود.
اتاق سرگرمی در جایگاه دوم قرار دارد و این جایی است که کودکان جوان و پیر می‌توانند آخرین فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی را در تلویزیون اپل، نت فلیکس و HBO به دست آورند، بازی خود را بر روی نینتندو وی اجرا کنند، و یا قفسه‌های کتاب برای خواندن خوب را مطالعه کنند. مهمان ها همچنین می‌توانند به درمان‌های جامع و جامع در آب‌گرم لذت ببرند و یا در یک ورزش نیروبخش در سالن ورزش شرکت کنند که هر دو در یک ساختمان تک طبقه جداگانه در ملک قرار دارند.
اگرچه هر اتاق‌خواب در خانه ساحل “Arnalaya بیچ دارای اندازه مشابهی است، اما این دو مجموعه در سطح بالایی ساختمان اصلی را می توان به “Suites برای دیدگاه‌های باور نکردنی که پیشنهاد می‌دهند، در نظر گرفت. هر یک از این suites دارای پنجره‌های عظیمی است که مشرف به اقیانوس هند، balconies برای گرفتن در نسیم دریا، canopied تخت بزرگ با مبل‌ها و میزه‌ای استریو، پیاده‌روی در کمد لباس sleek و bathrooms مجلل housing با پنجره‌هایی که به دریا نگاه می‌کنند، دارند.
ویلای ساحلی مدرن بااستخر بی نهایت
سه اتاق مهمان باقی مانده در جایگاه دوم قرار دارند، با دو اتاق‌خواب در سطح فوقانی که نمای دریا را ارائه می‌دهند، و یک اتاق‌خواب دیگر در سطح زمین که به باغ زیبایی باز می‌شود و دسترسی مستقیم به باشگاه ورزشی و آب‌گرم دارد.
هر کدام از این اتاق‌ها دارای تخت‌خواب‌های سایبان دار بودند که به جای اتاق طبقه همکف که یک تخت کوچک به جای میز قرار داشت)و حمام terrazzo با وان حمام و بارانی به تنهایی نصب شده‌بود. سالن ورزش همچنین می‌تواند به یک اتاق‌خواب اضافی تبدیل شود، و یک اتاق‌خواب کوچک با بس‌ترهای تخت در طبقه همکف ساختمان اصلی وجود دارد که برای پرستار یا یکی از کارکنان اضافی مناسب است.
خانه ساحلی “Arnalaya بیچ” بیش از ۴۵۰۰ متر مربع فضا دارد و فضای زیادی برای مهمانان فراهم می‌کند تا خارج شوند و از آب و هوای استوایی زیبا بالی لذت ببرند. این ویلا توسط باغ‌های خارجی و چمن‌های سبز زمردین احاطه شده‌است، که برخی از آن‌ها به صورت پلکانی برای تقلید از terraces مشهور برنج در بالی ساخته شده‌اند. در مقابل ویلا، با دریا، یک استخر بزرگ ۲۰ متری برای خنک کردن روزه‌ای داغ وجود دارد. هم چنین با اقیانوس یک بسته dining بادی است که می‌تواند تا ۱۴ نفر، یک نوار کوکتل و یک آشپزخانه کاملا کارآمد با یک اجاق القایی و اجاق القایی مناسب باشد.ویلای ساحلی مدرن بااستخر بی نهایت
جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
×