هزینه ساخت استخر شیشه ای

هزینه ساخت استخر شیشه ای

سوال زیادی که پرسیده می شود این است که هزینه ساخت استخرهای شیشه ای ما زیاد است؟چرا بیشتر کارفرماها، پروژه هایشان را به ما میسپرند؟

برای پاسخ به سوال اول باید گفت هزینه های ما بسیار منطقی است چون استخرهای شیشه‌ای نسبت به دیگر انواع استخرها، گران‌تر هستند. همچنین نوع آن بر هزینه های ساخت و اجرای آن تاثیر گذار است. یعنی هزینه ساخت استخر تمام شیشه و یا استخر کف شیشه کاملا متفاوت است و موارد دیگری که در هزینه استخر ها تاثیر گذار است شامل جنس شیشه، ابعاد و تعداد لایه های آن می باشد.

مجموعه هایی که گروه مارا میشناسند یا معمار هایی که سالهای زیادیست که اسم گروه مارا شنیدند، خیلی راحت با گروه ما کار میکنند به دلیل اینکه میدانند جزئیاتی که گروه ما توجه می کند رمز ماندگاری و بقای پروژه هایشان خواهد بود و به همین دلیل است که تعداد پروژه های موفق ما اختلاف معنا داری با تمام رقبا در این بازار دارد.

همانطور که گفته شد استخر های شیشه ای از لحاظ نوع و ابعاد و… به گونه های مختلفی تقسیم می شوند:

استخر تمام شیشه ای

این نوع استخر که زیباترین و چشم نواز ترین نوع استخر هم به حساب می آید، در تمامی قسمت های خود اعم از کف و چهار دیواره از شیشه ساخته می شود. همچنین هزینه ساخت این نوع استخر نسبت به نوع های دیگر، بالاتر است.

هزینه ساخت استخر شیشه ای

استخر دیوار شیشه ای

استخرهایی که که دیواره ها یا همان اضلاع آن شیشه ای است را استخر دیوار شیشه ای می گویند. البته تعداد دیواره های شیشه ای یک استخر، کاملا متناسب با خواست و بودجه ی کارفرما خواهد بود. همچنین این نوع استخر به هزینه پایین تر برای داشتن فضایی لوکس کمک میکند.

هزینه ساخت

استخر شیشه ای کنسول

این نوع استخر ها از یک بالکن و یا اتاق، به شکل بیرون زده است و یک استخر روباز، باریک و طویل را تشکیل می دهد. از لبه بیرونی بالکن با احتیاط و به صورت کنسولی بیرون می آیند و کاملاً از شیشه ساخته شده است تا شناگران را در منظره ی زیبای اطراف و حس سقوط محض غوطه ور سازد.

هزینه ساخت استخر

اما در نهایت خواهش ما از تمام دوستانی که میخواهند اجرای استخر شیشه ای ایمن داشته باشند این است که تحقیق بکنند و متناسب با پروژه خودشان بهترین تیمی که میتواند برایشان اجرا بکند را انتخاب بکنند.

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است. حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد. ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

شعار ما این است که اجرای استخر شیشه ای فارغ از اینکه کی اجرا بکند باید یک اجرای بی عیب و نقص باشد چون این مارکت درحال توسعه است و ما لیدر این مارکت هستیم، اما هر دوستی که بتواند در این مارکت قوی و خوب کار بکند حتما از ایشان استقبال خواهیم کرد.

 

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟