مزایای دیوار اداری شیشه ای

مزایای دیوار اداری شیشه ای

در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است و همینطور که اشاره شد، برای ساختمانهای استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست. ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند. به همین دلیل است که دیوار های شیشه ای اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت  و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ایجاد حریم خصوصی و فراهم کردن آرامش روانی برای کارمندان و کاهش انتقال صدا تنها بخشی از مزایای نصب دیوارشیشه ای در فضاهای اداری می باشد.

مزایای دیوار اداری شیشه ای

جداکننده مفید

شیشه اداری یکی از جداکننده‌های مفید برای تقسیم کردن فضا در ادارات است. این شیشه ها برای زیباسازی، بهبود فضا و استفاده مفید از محیط کار و اداره استفاده می‌شود، در ادارات شیشه ها در انواع و رنگ‌های مختلف و طرح‌های گوناگون وجود دارند. یکی از مزایای دیوار شیشه ای آسیب نرساندن به فضای کف و دیوارها به هنگام نصب است.

دیوار شیشه ای اداری سبب می شود که فضای تجاری کار بزرگ تر به نظر برسد، بزرگ تر نشان دادن فضای اداری خود باعث آرامش فکری شده و سبب می شود که کارکنان احساس آرامش بیشتری کرده و بهتر کار کنند ، هدف از این سبک پارتیشن تامین نور و بالارفتن راندمان کاری است ،  یعنی باید فضای اداری به صورتی باشد که راندمان کاری بالاتر رود ، تامین نور در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارکنان هنگام کار درون اتاق‌های ساخته‌شده با دیوار تمرکز لازم برای انجام کار را دارند و سروصدای محیط موجب ایجاد مزاحمت در کار آن‌ها نمی‌شود وقتی ازدیوار شیشه ای اداری برای یک اداره استفاده می شود، کارمندان می توانند از فعالیت هم به صورت هم زمان اطلاع داشته باشند و این یک ویژگی خوب برای دیوار شیشه ای اداری محسوب می شود. دیوارهای شیشه ای اداری دارای انعطاف پذیری بالایی است و سبب می شود تا اگر ایده ای در ذهن فردی وجود دارد، به طور کامل و دقیق و اصولی اجرا شود. همچنین هزینه ی نصب دیوار شیشه ای اداری در مقایسه با ساخت دیوارهای ثابت کمتر است و نیاز به تغییر کلی محیط اداری ندارد.

مزایای دیوار اداری شیشه ای

استفاده از دیوار شیشه ای باعث کاهش مصرف انرژی می شود؟

استفاده از دیوار شیشه ای اداری باعث کاهش مصرف انرژی نیز می شود زیرا لزومی برای استفاده کلی از لامپ یا چراغ الکتریکی در طول روز نمی باشد چرا که این نوع ازشیشه در تامین نور نقش پر رنگی دارد.

از مزایای داشتن دیوار شیشه ای اداری می توان به صرفه اقتصادی بودن آن با توجه به سرعت بالای نصب آن و فضا سازی بهینه محیط اشاره کرد. برای ادارات معمولا از دیوار های شیشه ای با بلوک شیشه ای سفید نیز استفاده می کنند. در دیوار شیشه ای اداری، از بلوک شیشه ای دو چداره با ضخامت 8 سانتیمتر استفاده می شود.

استفاده از بلوک شیشه ای در دیوار شیشه ای اداری به ما کمک می کند تا دیواری موقت داشته باشیم و به راحتی بتوانیم در صورت نیاز دو فضا را از یکدیگر جدا نماییم ، دیوارشیشه ای اداری به صورتی طراحی شده که سبب روشنایی و نور کافی در طول روز می باشد چرا که می دانیم نبودن نور کافی و طبیعی در محیط ‌کار سبب احساس خستگی کارکنان و در نتیجه افت راندمان کاری شود.
مزایای دیوار اداری شیشه ای

رنگ بندی دیوار شیشه ای

تنوع در جنس و رنگ بندی های جدید و متنوع یکی دیگر از ویژگی های مهم دیوار شیشه ای اداری می باشد.

این محصول علاوه بر فضاهای اداری می توان در بسیاری از سالن های زیبایی مجموعه های درمانی رستوران ها و هتل ها کاربرد قابل توجه ای را داشته و با توجه به انعطاف بسیار در طرح و تولید و نیز با توجه به قیمت دیوار شیشه ای برای بسیاری از اماکن عمومی و حتی مسکونی مناسب می باشد.

مهم ترین جز دیوارشیشه ای با بلوک شیشه ای این است که بلوک های شیشه ای در طرح ها و رنگهای مختلف آماده نصب و فروش هستند و مشتریان محترم می توانند آنها را انتخاب و در زمانی کمتر از دو روز نصب نمایند ، بلوک شیشه ای با توجه به نیاز و طرح و شکل درخواستی شما در طرح‌های مختلف برای شما ارائه می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره های رایگان می توانید از طریق شماره های 02155958384    09205958384 با ما در ارتباط باشید.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟