محفظه استخر و فواید آن

محفظه استخر و فواید آن

محفظه های استخر در واقع محفظه های موتوری و یا دستی هستند که می توانید در ظرایط آب و هوایی نامساعد آن ها را باز و بسته کنید. و یا با داشتن استخر در فضای باز، با باز کردن این محفظه از وقت خود نهایت لذت ببرید. یکی از انواع این استخرها، محفظه های استخر ROLL-A-COVER می باشد که می توانند برف، باران، یخ و باد و… را تحمل کنند و در برابر مواردی مانند زباله های بیرون محافظت کنند.

علاوه بر این موارد، این محفظه ها گرمای خورشید را نیز حفظ می کنند و در ماه های سرد سال به طور طبیعی استخر شما را گرم می کنند. از دیگر مزایای آن این است که این محفظه ها به ارزش ملک شما اضافه می کنند. املاک های تجاری از جمله هتل ها، مراکز اجتماعی و مراکز بهداشتی از داشتن استخر در طول سال تا حد چشمگیری می توانند بهره ببرند.

در واقع این یک مورد مهم در تجارت شما می باشد و همینطور برای املاک مسکونی نیز مفید هستند. در روزهای آفتابی می توانید سقف شیشه ای استخر خود را باز کنید و از هوای آفتابی در استخر خود لذت ببرید.

محفظه استخر و فواید آن

انوع طراحی سقف شیشه ای :

از یک مستطیل استاندارد برای طراحی استخر مسکونی یا هر شکلی که دوست دارید، قابل اجرا می شوند. این استخرها را می توان با استفاده از محوطه سازی در زمین یا سطح بالای زمین ساخت. متناسب با مقیاس خود استخر را درست کنید به طوری که می توانید با ساخت یک استخر کوچک، فضایی صمیمی و جذابی را ایجاد کنید. علاوه بر شکل و انازه استخر، می توانید این نوع استخرها را به استخر سرپوشیده تبدیل کنید و در هر زمانی از آن استفاده کنید.

انواع مختلف طراحی استخر

محفظه استخر و فواید آن

طراحی استخر  به صورت سنتی:

در برخی اوقات، طراحی سنتی و ساده یکی از بهترین ایده ها می باشد به طوری که این ایده شما را به حال و هوای زمان های قدیم برمیگرداند و همینطور مقرون به صرفه نیز می باشد. در واقع این شکل از استخر ها آسان تر ساخته می شوند ساختار این استخرها مستطیل، راست خط یا هندسی شکل می باشند و بیشترین فضا را برای شنا کردن فراهم می کنند و همچنین تکمیل کننده اکثر سبک های معماری خانه نیز می باشند و با بیشتر سبک ها سازگار و هماهنگ می باشند.

طراحی استخر شنای مدرن:

کسانی که به دنبال یک محصول خاص هستند، طرح های مدرن استخر، استخرهای کلاسیک “جدید” یکی از بهترین گزینه ها می باشد. در واقع این استخرها از ویژگی های منحصر به فرد استخر و اطراف آن استفاده می کنند، مانند: کار با سنگ، آبشارها، تجهیزات ورزشی مانند جت شنا، پله های ورودی گسترده، وان های آبگرم، تاقچه های مخصوص نشستن و … .

اضافه کردن موارد جذاب و پیشرفته ای مانند نور LED، شومینه، تلویزیون و مواردی مانند سیستم های صوتی در استخر و اطراف آن از گزینه هایی هستند که استخرهای سنتی را به استخرهای مدرن تبدیل کردند.

طراحی استخر شنا به صورت Freeform:

این استخرهای جذاب به شکل یک برکه یا دریاچه طبیعی هستند، این استخرها از منحنی ها و خطوط روان برای ایجاد فضاهای واقعی به جای کارهای سنگی، چشمه ها، آبشارها و باغ ها استفاده می کنند. هر سبکی از این استخرها را انتخاب کنید، اجرای یک استخر با طراحی منحصر به فرد سفارشی به همراه سقف جمع شونده یکی از بهترین گزینه ها می باشد. در واقع استخرها یک عنصر بصری فوق العاده و قوی می باشند که استفاده از امکانات تخصصی و ویژگی های جذاب مانند سقف شیشه ای، استخرها را کامل می کنند.

محفظه استخر و فواید آن

شیشه های مختلف برای سقف شیشه ای

شیشه سکوریت

شیشه لمینت

شیشه هوشمند

شیشه ضد گلوله

شیشه سکوریت ، یکی از بهترین و پر استفاده ترین شیشه ها می باشد. این شیشه ها از قیمت کمتری نسبت به دیگر شیشه ها دارند.

سقف شیشه ای جذاب برای استخر

شما با ساخت استخر و محفظه به طور همزمان، انتخاب مقرون به صرفه تری کرده اید. اگر از نظر مالی و بودجه مشکلی ندارید می توانید دیوار های استخر شیشه ای خود را شیشه ای بکنید و یک استخر شیشه ای داشته باشید. مشورت با تیم سازنده نیز یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کنید. مواردی مانند طراحی مکانیکی، دسترسی به محیط از دیگر موارد قابل توجه می باشد. محل  قرارگیری تجهیزات استخر و همچنین اتصالات برقی نیز در محفظه استخر مهم می باشد.

مجموعه آب سکون با ارائه بهترین خدمات برای شما مکانی دلشین و آرام بخشی را فراهم می سازد. برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره های زیر اقدام بفرمایید.

02155957060

09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟