عمارت مجلل ساحلی ۶ خوابه با استخر

عمارت مجلل ساحلی 6 خوابه با استخر

نام پوری Nirwana به معنی معبد آسمانی است، که یک نام نسبتا مناسب برای این عمارت بزرگ واقع در کنار دریا در روستای کوچک ماهیگیری of است. با ۶ اتاق‌خواب مجلل، سه اتاق نشیمن، یک زمین‌بازی کودکان، یک استخر خصوصی بزرگ و چمن‌های به دقت تزیین شده، این یک پایه عالی برای خانواده‌ها، گروه‌های دوستان، عقب‌نشینی و گذرگاه‌های عمومی است.

عمارت مجلل ساحلی 6 خوابه با استخر

استخر شیشه ای در ویلا

ویلا پوری Nirwana از معماری مستعمراتی در سبک plantation با نمای سفید زیبایی، verandahs و کرکره‌های چوبی است. ساختمان اصلی توسط باغ‌های استوایی، زمرد سبز زمردین، و ویژگی‌های آب از جمله استخر ماهی و یک استخر انعکاس احاطه شده‌است و با یک استخر شنای ۱۶ متر که مشرف به اقیانوس است قرار گرفته‌است. علاوه بر این، یک غرفه آب‌گرم جداگانه در باغ و همچنین دسترسی مستقیم به ساحل و اقیانوس هند وجود دارد.

استخر شیشه ای به سبک بی نهایت

شما در سراسر ویلای خود کاره‌ای رنگارنگ از مجموعه شخصی صاحب، مبلمان اله‌ام بخش آسیایی، فانوس‌های شیشه‌ای و امکانات رفاهی مدرن مانند تهویه مطبوع، سیستم‌های سرگرمی مدرن، لوازم آرایشی لوکس و Wi Fi را پیدا خواهید کرد. در اینجا هیچ جزئیاتی از دره‌ای بزرگ باز نشده که به نسیم دریا اجازه ورود به طبقات سنگ مرمر، سنگ‌های بزرگ بزرگ و حتی راه‌های ورودی وسیع و آسانسور برای دسترسی به صندلی چرخدار و دسترسی از راه دور را می‌دهد.
عمارت مجلل ساحلی 6 خوابه با استخر

استخر شنای شیشه ای

پوری شش اتاق نشیمن، سه اتاق نشیمن، ۲ اتاق غذا خوری هر دو در داخل و هم در بیرون از خانه دارد.
باغی عظیم، گودالی پوشیده از ماسه،  استخر شنا و استخر آب و جوی، به اضافه نوار بلندی از ماسه‌های آتشفشانی سیاه که در نزدیکی ویلا قرار داشت. این کار به راحتی می‌تواند با دوستان و خانواده برای غذا، گفتگو و بازی، و یا پیدا کردن یک نقطه آرام برای منعکس کردن، آشنا شود.
اتاق‌خواب ارباب در ویلا پوری در خودش است، و مشرف بر زمین، استخر و اقیانوس است. در یک روز روشن می‌توانید همه راه را تا Nusa Penida در دوردست ببینید. این اتاق که بر روی زمین زمین قرار دارد، یک تخت‌خواب مجلل با اندازه شاه دارد، یک سقف با پارچه ابریشمی، مبل حصیری سفید، و دره‌ای شیشه‌ای تاشو که به باغ باز می‌شوند. یک حمام ensuite بزرگ با یک وان حمام بزرگ سیاه و سفید، پیاده‌روی در بارانی و یک آب‌گرم مخصوص ماساژ با یک تخت‌خواب ماساژ وجود دارد.
اتاق‌خواب ارباب در طبقه دوم ویلایی است که در طبقه دوم ویلای خود قرار گرفته‌است. این مجموعه را می توان از طریق پله‌ها و یا آسانسور به دست آورد و آن خانه یک تخت‌خواب پادشاه، میز تحریر، مبل و حمام با بارانی از باران است. کرکره‌های چوبی سفید، نسیم خنک را به داخل دعوت می‌کنند و یک منطقه زنده باز باعث می‌شود که محل مناسبی برای غروب آفتاب در سالن مدور و یا شام یا شام باشد.
این مجموعه (Garden Garden)برای بچه‌های کوچک و یا مهمانان بازدید کننده عالی هستند و هر کدام به باغ خیس در گل‌ها و درختان نگاه می‌کنند. دو اتاق‌خواب مهمان در طبقه همکف قرار دارند، در حالی که دو اتاق دیگر در طبقه بالا هستند و هر کدام یک تخت شاهی بزرگ، تراس، و حمام با کاشی‌های سفید و سفید با کف مرمر و حمام دارند.
عمارت مجلل ساحلی 6 خوابه با استخر

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

در صورت نیاز به مشاوره بدون تعطیلی در خدمت شما هستیم :09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟