طراحی و ساخت بهترین استخر شیشه ای

طراحی و ساخت بهترین استخر شیشه ای

خدمات ما در حوزه استخر چیست ؟

شاید خیلی از دوستانی که کارهای مارا پیگیری میکنند بدانند تخصص اصلی ما وجوه شفاف استخر است و در حقیقت ارزش افزوده ای که با اجرای وجوه شفاف میتوانیم به استخر بدهیم.

ما با هماهنگی و ارتباط کامل با معمار، پروژه را شروع و جانمایی میکنیم. همچنین به نکته های مهمی که در ساخت یک استخر باید رعایت بشه، زیر نظر کارشناس مربوطه انجام میدهیم. این نکات شامل تعیین روش تصفیه سطحی، لوله کشی ها، عایق بندی، تهویه و گرمایش و … می شود. همچنین در بحث تعمیرات و خدمات پس از تحویل پروژه هم با شما هستیم. همچنین هرچیزی که قابل طراحی باشد را حتما میتوانیم یک راهکاری از اجرا برایش پیدا کنیم.

سیستم فیلتراسیون

چنانچه وجوه شفاف در استخر وجود داشته باشد، چند آپشن به سیستم فیلتراسیون بابت شفافیت اضافه ای که در وجوه داریم، افزوده می شود؛ به این دلیل که وقتی شما دیواره یا کف استخر شفاف دارید، باید ملاحضات خاصی  در سیستم فیلتراسیون لحاظ شود که در  استخرهایی که وجوه شیشه ای ندارند این ملاحضات دیده نمی شود. سیستم فیلتراسیون قلب تپنده ی یک استخر است و طراحی و اجرای آن بسیار حائز اهمیت است تا یک استخر بی عیب و ماندگار داشته باشید.

چیزی که میتوانیم به قطع بگوییم این است که استخری که دارای وجه شفاف است، فارق از ابعاد آن، یک استخر متفاوت است و می تواند به ویلا یا پروژه ی شما یک ارزش افزوده دهد. اما این به این معنی نیست که ما در سایر بخش ها خدماتی نداریم.

ما میتوانیم اجرای کاسه استخر را داشته باشیم ، آب بندی های خیلی خاصی انجام بدهیم، اجرای سیستم فیلتراسیون یا مشاوره در این حوزه داشته باشیم، و اخیرا یک خدمات جدیدی که در حال انجام است، در بحث جکوزی های شفاف است که خیلی مورد استقبال قرار گرفته است.شما دوست دارید توی بالکن یا پشت بام یک پروژه خوب یک جکوزی داشته باشید که هم وزن سازه ای کمی رو داشته (سبک) باشه و هم وجه شفاف باشه، در تمامی این حوزه ها، ما خدمات ارائه میکنیم.

ساخت بهترین استخر شیشه ای

سبک سازی پروژه های شما

در پروژه های استخر، تفاوت تیم آکوا در جزئیاتی ست که با آن آکواریوم های بزرگی که بزرگ تر از حجم استخر هستند ساخته ایم. این جزئیات به شدت سبک است و یک پانزدهم استخر بتنی جرم دارد. آب بندی که روی این دیتیل انجام می شود، آب بندی بسیار ماندگاریست و سال ها روی اکواریوم های عظیم آب شور تست شده است و حداقل می تواند ده ها سال به شما گارانتی آب بندی بدهد. تمامی سر لوله ها می توانند آب بند 100 درصد شود که معمولاً در استخرهای بتنی این امکان وجود ندارد.

اگر بخواهیم وجوه شیشه ای داشته باشیم این امکان به راحتی وجود دارد. و این حاصل تلاش ما برای سبک سازی پروژه های داخل طبقات است.

بحث سرسره های ابی، دیواره های دکوراتیو در استخر ها، بابل والها به عنوان جداکننده ها و هرجایی که شما میخواهید یک وجه شفاف با ایمنی بسیار بالا با قابلیت بارگذاری روی وجه شفاف و آب بندی دراز مدت رو داشته باشید میتوانید روی خدمات ما حساب بکنید.

طراحی استخر شیشه ای

دیواره دکوراتیو استخر

بابل وال چیست؟

دیوارهای حبابی که در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف موجود می‌باشند، آب‌نماهای مستقل و محصور هستند که می‌توانند در ساختمان ها قرار بگیرند. این دیوار ها به گونه ای طراحی شده اند که در هر کجا که قرار می گیرند، نقاط کانونی باشند، رقص حباب ها را در داخل دیوارهای خود به نمایش می گذارند و اثر زیبا و همیشه در حال تغییر و متحرک را خلق می کنند.

ساخت استخر شیشه ای

بابل وال

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟