شفافیت و زیبایی در استخر مدرن

شفافیت و زیبایی در استخر مدرن

ما شیشه استخر را طراحی، تولید و عرضه می کنیم. شیشه کاربردهای زیادی در محیط استخر دارد، از جمله مشاهده پنل ها در استخرها یا آکواریوم ها و حصارکشی در اطراف استخر. طراحی شده است تا با فشارهای ایستاده و شیک به نظر برسد و جلوه های شگفت انگیز نگاه کردن به آب، استخر بی نهایت و درگاه های شیشه ای را به آن اضافه کند.

ایده های رویایی استخر شنا

اجازه دهید به شما در ساختن استخر رویایی خود کمک کنیم. با طرح‌های شگفت‌انگیز استخر، می‌توانیم به طراحی، ساخت و عرضه آن شیشه سفارشی کمک کنیم تا استخر شما برجسته و شگفت‌انگیز به نظر برسد. برای الهام گرفتن به پروژه های قبلی استخرهای ما  نگاه کنید.

شفافیت و زیبایی در استخر مدرن

پنجره های زیر آب

برای ایجاد انتهای شیشه ای زیبا برای استخر شنا که اجازه می دهد مناظر شفاف و نور طبیعی در فضا جریان داشته باشد، پانل های شیشه ای ساختاری را انتخاب کنید. این پانل‌های شیشه‌ای منحصربه‌فرد نماهایی را از داخل و خارج از استخر شما ایجاد می‌کنند و به یک ویژگی طراحی واقعاً برجسته تبدیل می‌شوند.

از بیرون، طراحی نوآورانه مناظر واضح زیر آب را نشان می دهد. هنگام شنا، مناظر بی وقفه از محیط اطراف خود صحبت می کند. لبه های شیشه ای و جزئیات ثابت در ساختار استخر شنا پنهان شده اند و امکان طراحی بدون قاب یا جلوه پنجره شناور را فراهم می کنند.

پانل های مشاهده غوطه ور

آکوا سرویس از نزدیک با معماران در موقعیت یابی لبه های شیشه ای همکاری می کند، و شیشه را با دقت قرار می دهد تا از داخل یک خانه منظره ای به استخر ارائه دهد. برای ایجاد یا جایگزینی بخشی از قسمت استخر، نور طبیعی به استخر شنا و همچنین خاصیت جریان می یابد. این روش طراحی تصور بصری از هیچ دیواری را نشان می دهد ، و به سادگی لبه های عمودی را به آب نشان می دهد. این روش برای فرصت های عکاسی خارق العاده ، منظره ای باورنکردنی از شناگران ، بخشی از غوطه وری در آب ایجاد می کند.

شفافیت و زیبایی در استخر مدرن

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

در آبسکون، ما در طراحی، ساخت و بازسازی استخر تخصص داریم، بنابراین اگر به مشاوره در مورد یک استخر کاملاً جدید نیاز دارید، برای بحث اولیه با ما تماس بگیرید – هیچ جایگزینی برای مشاوره تخصصی وجود ندارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان حرفه ای ما تماس بگیرید

پرزنت حضوری 02155957060

مشاوره آنلاین 09205958384

شفافیت و زیبایی در استخر مدرن

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟