دیوار شیشه ای در محیط کار

دیوار شیشه ای در محیط کار

دیوار شیشه ای یکی دیگر از خاص ترین آیتم های معماری است که جزء پرطرفدارترین ها است. دیوار شیشه ای یکی از آیتم های شیشه ای است که به منظور جداسازی فضاهای مختلف از آن استفاده می شود. امروزه دیوارهای پوشیده باعث یکنواخت شدن محیط شده و دیوارهای شیشه ای باعث مدرن تر شدن فضای شما می شود.

دیوار شیشه ای در محیط کار

دیوار شیشه ای چیست؟

به طور کلی، دیوار شیشه ای یک جداکننده فضا است که از شیشه ساخته شده است و انواع مختلف و جذابی دارد، این آیتم از شیشه های مختلفی از جمله شیشه های شفاف، مات، مشبک و رنگی ساخته می شوند. این دیوار در فضاهای مختلفی کاربرد دارند مانند: منازل، ساختمان های تجاری و اداری، رستوران ها و…

انواع دیوار شیشه ی

دیوار شیشه ای انواع جذاب و مختلفی دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند.

 • کشویی شیشه‌ای
 • کشویی خارجی
 • فریم لس شیشه‌ای
 • فریم لس دوجداره
 • اتاقک شیشه‌ای
 • فریم دار
 • پارتیشن اداری
 • دیوار شیشه‌ای کاذب
 • دیوار شیشه‌ای تزئینی

کاربرد دیوار شیشه ای

یکی از سوالاتی که درمورد دیوار شیشه ای مطرح می شود این است که در چه جاهایی کاربرد دارد، دیوار شیشه ای را می توان در محیط های کاری و اداری یا قسمت های خاصی در راه های ورودی یا در منازل مانند آشپزخانه و… استفاده کرد. فضایی که این دیوارها به شما ارائه می دهند یک فضای زیبا، لوکس و مدرن است که علاوه بر زیبایی مزیت های عالی نیز دارد.

دیوار شیشه ای در محیط کار

مزیت های دیوار شیشه ای در محیط کار

محیط های کاری از آن دسته محیط هایی هستند که باید از نظر دکوراسیون نیز به آن اهمیت داد تا افرادی که در ان محیط کار می کنند از محیط  کاری خود لذت ببرند و ساعات کاری فوق العاده ای داشته باشند.

دیوارهای شیشه ای نیز از مزایای عالی برخوردارند و تاثیر خیلی عالی بر محیط میگذارند.

 • عایق صدا

بسیاری از افراد از کار کردن در محیط های پر سر و صدا لذت نمی برند و باعث آزار آنها می شود. دیوار شیشه ای این مشکل را حل کرده و محیطی آرام و لذت بخش را برای شما فراهم می کند. دیوارهای شیشه ای علاوه بر خاص و متنوع کردن فضای کاری شما میتواند صدای محیط را به میزان قابل توجهی کاهش بدهد و تا شما بتوانید در محیطی آرام روی مسائل کاری خود تمرکز کنید.

 • افزایش بهره وری

شما با نصب دیوار شیشه ای در محیط کار خود میتوانید نظارت خود را روی کارمندانتان افزایش بدهید و همین موضوع باعث توجه جدی کارمندان روی کار و افزایش تمرکز آن ها می شود. بنابراین این موضوع باعث افزایش میزان بهره وری در محیط کار شما و آسان شدن نظارت شما روی کارمندانتان می شود.

 • نور طبیعی

از دیگر مزیت های دیوار شیشه ای، نور طبیعی است. این مزیت روی خلق و خو و رفتار کارمندان شما نیز تاثیر میگذارد و باعث بیشتر شدن روشنایی محیط کار شما می شود. این دیوارها به راحتی نور را از خود عبور می دهند و نور در محیط کار شما پخش می شود و محیطی دل انگیز را برای شما ایجاد میکند.

 • جا به جایی و نصب آسان

با استفاده از مدل های متحرک این دیوارها، جا به جایی آن ها راحت تر شده و میتوانید در صورت نیاز، دکوراسیون خود را تغییر بدهید. اما توصیه می شود که نصب اصولی این دیوارها را به کارشناسان ماهر در این زمینه بسپارید.

 • خلق محیطی پویا

دیوار شیشه ای در محیط کار، با حذف کردن مرز بندی فضایی باز و لذت بخش و یکدست را فراهم می کند و همین موضوع باعث ایجاد محیطی شاد، سرزنده و لذت بخش می شود و باعث جریان انرژی مثبتی در محیط کار شما می شود، همین موضوع نشاط را در محیط کار شما افزایش می دهد.

دیوار شیشه ای در محیط کار

نکات مهم درمورد نصب دیوار شیشه ای در محیط کار

کیفیت شیشه ای

یکی از نکات مهم و ضروری در نصب دیوار شیشه ای، کیفیت شیشه است. شیشه ای که برای نصب دیوار شیشه ای تهیه می کنید باید کیفیت بالایی داشته باشد تا ایمنی شما فراهم شود. شیشه های ضعیف و بی کیفیت به راحتی می شکنند و باعث آسیب و ضرر می شوند. بنابراین توصیه می شود که در خرید و انتخاب شیشه از شیشه های مرغوب و با کیفیت استفاده کنید.

توجه به موارد ضروری

قبل از خرید و نصب دیوار شیشه ای به موارد مهمی مانند اندازه گیری و ضخامت دیوار خود توجه کنید. استفاده از شیشه سکوریت، ارتباط میان کارمندان را گرمتر می کند و محیطی پویا را ایجاد می کند. اگر محیط کار شما از افراد پویا و اجتماعی تشکیل شده است استفاده از این شیشه ها به شما پیشنهاد می شود.

نتیجه گیری

دیوار شیشه ای یکی از مدرن ترین و بهترین گزینه ها در محیط های مختلف مانند فضاهای اداری و کاری است. این دیوارها مزایای عالی و کاربردی مانند نور طبیعی که باعث روشنایی یکدست محیط کار شما می شود، دارند.اگر میخواهید یک تغییر اساسی در محیط کار خود به وجود بیارید دیوار شیشه ای از آن تغییرهای خاص و اساسی است که فضای شما را مدرن و فوق العاده می کند و کارشناسان ما جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شما کمک کنند.

برای گرفتن مشاوره های رایگان می توانید از طریق شماره های زیر اقدام بفرمایید.

02155957060 و 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
×