دیوار شیشه ای در فضاهای اداری

دیوار شیشه ای در فضاهای اداری

استفاده از پارتیشن های شیشه ای/دیوارهای موجود در محل کار شما راهی موفقیت آمیز برای تقسیم فضای شما ، بهبود بهره وری و کمک به تبدیل دفتر شما به منطقه ای است که همه آنها را دوست دارند.

در طول همه گیری کرونا فعلی ، دیوارهای شیشه ای روشی آسان و مقرون به صرفه برای شکستن یک محل کار است. اطمینان از اینکه کارمندان مناطق جداگانه ای برای کار در آن دارند ، به محافظت از آنها در برابر ویروس کمک می کند و از بین بردن فاصله اجتماعی آسانتر می شود. چندین مزایای دیگر برای نصب پارتیشن های شیشه ای در دفاتر شما وجود دارد. در اینجا فقط پنج مورد اصلی وجود دارد.

دیوار شیشه ای در فضاهای اداری

1 – آکوستیک بهبود یافته

آیا شما یک گروه پر سر و صدا هستید؟ برای تمرکز به آرامش و فضایی ساکت نیاز دارید؟ یا شاید محرمانه بودن در یک اتاق جلسات مهم باشد؟ لعاب آکوستیک یک راه حل عالی را ارائه می دهد. شیشه از این مزیت برخوردار است که از نظر بصری شفاف باشد و اجازه می دهد تا نور از خود عبور دهد اما سطح سر و صدا را از بین می برد. همچنین به کارمندان کمک می کند تا احساس کنند فضایی دارند که می توانند از دفتر اصلی جدا شوند اما هنوز هم در محیط اطراف احساس می کنند.

با شیشه آکوستیک ، یک غشای PVB نازک و شفاف به صفحات شیشه ای متصل می شود. این غشای هوشمندانه و آکوستیک انرژی صدا را جذب می کند و از نفوذ ارتعاشات صدا به شیشه جلوگیری می کند و در نتیجه باعث کاهش نویز قابل توجهی می شود.

2- حریم خصوصی

بیایید با آن روبرو شویم ، همه ما به فضاهای اداری خود نیاز داریم تا از زمان خصوصی برای آن جلسات مهم یا چت های محرمانه لذت ببریم. تقسیم فضای خود به مناطق می تواند به سازماندهی جایی که کارمندان شما می توانند کار کنند ، کمک کند. یک منطقه پارتیشن شیشه ای ساده با یک درب می تواند فضایی را برای بستن خود به شما بدهد و نیازی به نگرانی در مورد کار در بقیه اتاق نیست.

دیوار شیشه ای در فضاهای اداری

3- تطبیق پذیری

زیبایی پارتیشن های دیواری شیشه ای این است که آنها گزینه ساده ای برای مرمت اداری هستند. آنها می توانند مونتاژ و جدا شوند و نیازی به اصلاح ساختاری ندارند. این عالی است اگر به فکر گسترش بیشتر در آینده هستید ، زیرا می توان آنها را به راحتی از بین برد و با حداقل اختلال حرکت داد. این یک راه حل مقرون به صرفه ایده آل است.

4- حداکثر نور

شیشه میزان نور طبیعی وارد اتاق را به حداکثر می رساند و فضای روشن و هوایی ایجاد می کند. نورپردازی به طور چشمگیری بر ظاهر و احساس دفاتر کوچک به ویژه تأثیر می گذارد. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای ، نور خورشید طبیعی می تواند به راحتی از طریق فضا جریان یابد و به همان اندازه نور امکان ورود به اتاق را فراهم کند. وجود نور طبیعی همچنین می تواند به تقویت خلق و خوی کارمندان شما و بهبود سطح بهره وری کمک کند.

5- نگاه کنید و احساس کنید

بسیاری از سیستم های پارتیشن شیشه ای بسیار شیک به نظر می رسند و می توانند در هر محیط اداری کار کنند. پارتیشن های شیشه ای بدون فریم هر دو براق و ظریف هستند و لمس سبک را به محل کار اضافه می کنند.

اگر می خواهید در مورد پارتیشن های شیشه ای اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً با ما در تماس باشید. با شماره  02155957060 با ما تماس بگیرید یا از طریق شماره 09205958384 در پیام رسان های تلگرام و واتساپ به ما پیامک بزنید.

دیوار شیشه ای در فضاهای اداری

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟