دیوار شیشه ای برای مکان های اداری

دیوار شیشه ای برای مکان های اداری

اجرای دیوار شیشه ای اداری یا دیوار شیشه ای دوجداره از جمله زمینه های تخصصی کاری هر فرد  می باشد ، ادارات دارای قوانین خاصی هستند و هریک از کارمندان دارای وظایف خاصی می باشد که باید در شرایط مناسب به آن بپردازد، انجام وظایف و تعهدات کارکنان ادارات و مجموعه ها از اهیمت ویژه ای برخوردار است، هرچه طراحی فضا مناسب تر باشد و نور بیشتری در محیط کار وجود داشته باشد در روند کار و بازدهی کارکنان بیشتر موثر است.

دیوار شیشه ای برای مکان های اداری

بازتاب نور توسط دیوار شیشه ای

در اصل فراهم نمودن فضایی آرام و مناسب با بیشترین نور طبیعی بازدهی شما را بالاترخواهد برد ، از طرفی باید در تغییرات دکوراسیون داخلی و نیز بازسازی ها به منابع مالی نیز توجه نمود ،  بدین ترتیب باید به قیمت تمام شده نیز توجه داشته باشید. همچنین یکی از مسایل مهم دیگر این است که در تفکیک و جداسازی محیط به دو یا چند قست که نیاز به شیشه می باشد ، باید ازشیشه ای استفاده نماییم که کمترین فضا را اشغال می نماید و کمترین هزینه را دارد.

استفاده از دیوار شیشه ای برای جداسازی دفتر

از گذشته تابحال شیشه در فضاهای اداری و تجاری دارای اهمیت فراوانی بوده است ، برای تقسیم کار در ادارات باید کارمندان  به صورت جداگانه دارای فضای تخصصی باشند ، یکی از مشکلاتی که ممکن است در فضاهای اداری وجود داشته باشد این است که فضای اداری بزرگ نباشد ، لذا داشتن اتاق های جداگانه برای کارمندان امکان پذیر نیست ، یکی از امکاناتی که در اینجا به کار می آید ، استفاده ازشیشه اداری شیشه ای می باشد.

این نوع  شیشه  می تواند با کمترین فضای اشغالی ، اتاق اداری را به چند قسمت مجزا تقسیم نماید ، این نوع  شیشه  اداری نور را نیز به خوبی از خود عبور می دهد و باعث کاهش هزینه های انرژی نیز می شود زیرا شما می توانید از یک لامپ برای چند قسمت استفاده نمایید.

دیوار شیشه ای برای مکان های اداری

با دیوار شیشه ای اداری می توانید فضاهای اداری را به موثر ترین شیوه تقسیم بندی کنید، به کارمندان خود حریم مجزا اختصاص دهید، شرایط محیط اداری خود به لحاظ تامین نور طبیعی و شفافیت سازمانی را بهینه کنید، کمترین هدر رفت از متراژ فضا به دلیل ضخامت کم دیوار شیشه ای به نسبت دیوار را تحقق بخشید و بودجه مجموعه را به شکلی اقتصادی صرف کنید.

دیوار شیشه ای در کجا استفاده می شود؟

دیوار دوجداره شیشه ای یا در مکان های مختلف کاربرد دارد ، از این دیوار شیشه ای در محیط های مسکونی، تجاری ، اماکن تفریحی ، هتل و مراکز اقامتی و توریستی و مکان های دیگر استفاده می شود.

دیوار شیشه ای دو جداره در محیط های اداری نیز کاربرد زیادی دارند.از دیوار دوجداره شیشه ای به عنوان جداکننده‌های کاذب و موقتی در فضاهای اداری استفاده می شود. از این نوع دیوار شیشه ای برای نظم بخشیدن، زیباسازی، بهینه‌سازی و ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی و نیز جهت فراهم کردن محیطی آرام و دوری از سر و صدا و دیگر عوامل برهم زننده تمرکز کارکنان و بهبود بازدهی آنان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دیوار شیشه ای اداری به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب ‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد، ضمن آنکه این محصولات قابل نصب و اجرا به صورت مستقل  با کمترین آسیب رساندن به کف اصلی فضا می باشند و نیز  در صورت نیاز می توان به جمع کردن این دیوار شیشه ای و نصب آن در مکانی دیگر اقدام نمود .

دیوار شیشه ای برای مکان های اداری

برای پیاده سازی طرح مورد نظر خود آسوده خاطر باشید زیرا مجموعه ساخت و کار ، پارتیشن شیشه‌ای را در مدلهای مختلف دو جداره ساده ، دو جداره رنگی ، دوجداره ترکیبی سفید و رنگی در طرح های مختلف برای شما فراهم می نماید.

برای ساخت این نوع دیوارهای شیشه ای در منزل و دفتر های اداری می توانید با گروه ما به راحتی همکاری کنید و نتیجه خوبی را تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

02155957060        09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟