دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون پاییزی

حالا که فصل پاییز آمده و حس و حال رنگ های زیبای پاییزی را با خودش آورده می توانیم با چند نکته دکوراسیون خانه های پاییزی داشته باشیم.

از وسایل هنری و دست ساز استفاده کنید

وسایل مورد استفاده در دکوراسیون را از وسایل دست ساز و هنری استفاده کنید. مثل بشقاب های سرامیکی دست ساز که حال و هوای خاصی به دکوراسیون شما می دهند.

دکوراسیون پاییزی

از متریال های طبیعی استفاده کنید

سال 2019، سال متریال های طبیعی و تازه می باشد مثل سنگ، مس ، بتنو گرانیت. این متریال ها حس و حال تازگی و طبیعت را به خانه هایتان می آورند. در مورد رنگ های خنثی مورد استفاده با متریال های طبیعی از رنگ های طوسی، سفید و شید های کم رنگ قهوه ای استفاده کنید. مثلا در اتاق غذاخوری خود یک میزی چوب با صندلی های طوسی داشته باشید.

دکوراسیون پاییزی

مخمل

 یک زمانی مخمل جز متریال های قدیمی به حساب می آمد اما در حال حاضر بسیار مورد استفاده و لاکچری می باشد و در سال 2019 به عنوان متریال ترند در دکوراسیون نامیده شده است. مثلا شما می توانی مبلمانی با جنس مخمل به رنگ های بنفش و یا سرمه ای داشته باشید که در روی آن با کوسن تزیین شده است.

دکوراسیون پاییزی

 طرح های گل دار

طرح های گل دار جز طرح های مورد توجه در سال 2019 می باشد. شما می توانید از طرح های گل دار در مبلمان، کوسن، کاغذ دیواری و … استفاده کنید. در صورت استفاده از طرح های گل دار در یک زون دکوراسیون از وسایل با طرح های ساده در اطراف آن استفاده کنید تا طرح گل دار شما جلوه کند.

دکوراسیون پاییزی

سیاه و سفید

کسانیکه از دکوراسیون مونوکروم خوششون می آید عاشق این ترکیب هستند. شما در این استایل می توانید از وسایل مشکی استفاده کنی و در صورتیکه نمی خواهید کاملا دکور سیاه داشته باشید از تاچ های سفید در دکوراسیون خود استفاده کنید. ترکیب سیاه و سفید توازن خاصی به خانه شما می دهد و این ترکیب بدون زمان است و از مد نمی افتد.

دکوراسیون پاییزی

گیاهان

گیاهان از نکات اساسی دکوراسیون می باشند که شما با اضافه کردن گیاهان به خانه خود می توانید حس و حال تازه ای به دکوراسیونتان اضافه کنید. در هر فضایی شما می توانید از گیاهان استفاده کنید حتی در خانه های کم نور.

دکوراسیون پاییزی

مبلمان گرد و دارای انحنا

از مبلمان گرد و دارای انحنا در دکوراسیون خود استفاده کنید. به دنبال مبلمان هنری با خطوط گرد باشید. مبلمان گرد مزیت های زیادی دارند اول اینکه این مبلمان پشت صاف و زشت را ندارند دوم اینکه حالت دسته جمعی این مبلمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و در هنگام گفتگو همه صورت همدیگر را می بینند. سوم اینکه مبلمان گرد با خطوط منحنی خود هارمونی به دکوراسیون می دهد.

دکوراسیون پاییزی

رنگ های دکوراسیون پاییزی

رز گلد رنگ مورد علاقه در دکوراسیون در سال 2018 بوده است و در سال 2019 از رنگ مسی بیشتر استفاده می شود. تنالیته رنگ قرمز و زرد نیز مورد استفاده در امسال می باشد. پس از رنگ های مسی، طلایی، زرد و قرمز در دکوراسیون خود استفاده کنید. و این رنگ ها را در ترکیب با رنگ های دیگر استفاه کنید.

اگر سوالی در خصوص دکوراسیون دارید می توانید با شماره09205958384 در تلگرام و یا واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

منبع : یومی خانه

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟