جکوزی قابل حمل، لذتی منحصر به فرد

جکوزی قابل حمل چیست؟

جکوزی قابل حمل، لذتی منحصر به فرد برای گذراندن وقت با عزیزانتان در فضای باز را فراهم می کند. جکوزی قابل حمل وان آب گرمی است که روی زمین قرار دارد و در محوطه سازه ی شما تعبیه نشده است. این به شما این امکان را می دهد که هنگام جابجایی خانه یا حتی تغییر مکان اسپا در حیاط خود هر از گاهی جکوزی خود را با خود ببرید. جکوزی قابل حمل

قابل حمل یا تعبیه شده؛ کدام یک برای شما مناسب است؟

یک جکوزی قابل حمل یک راه عالی برای تبدیل حیاط خلوت شما به یک واحه است؛ مکانی که می توانید در آن استراحت کنید، استرس خود را کاهش دهید و درد خود را از بین ببرید. داشتن یک آبگرم قابل حمل به جای ساختن جکوزی در زمین، مزایا و معایبی دارد. به عنوان مثال، یک جکوزی داخل زمینی امکان طرح ها و اندازه های سفارشی را فراهم می کند، می تواند به زیبایی در محوطه سازی شما تعبیه شود و در کنار یک استخر شنای داخلی عالی می شود. 

هزینه یک آبگرم قابل حمل کمتر از یک آبگرم داخل زمینی است، زیرا شما مجبور نیستید در زمین حفاری کنید، برای کار بتونی یا عرشه اطراف آبگرم هزینه کنید، یا هزینه های نیروی کار را بپردازید. شما فقط باید هزینه کار برقی را بپردازید و به یک پایه آبگرم جامد نیاز دارید.

جکوزی قابل حمل اغلب گزینه ای عالی برای افرادی است که در حال اجاره خانه هستند. از آنجایی که صاحب ملک ممکن است تمایلی به نصب هر نوع جکوزی دائمی یا آبگرم نداشته باشد، مدل قابل حمل این امکان را به مستاجران می دهد تا از تمام مزایای داشتن یک شب آرام لذت ببرند.

جکوزی قابل حمل به راحتی باد می شود و به چیزی جز یک شلنگ ساده باغبانی برای تامین آب وان نیاز ندارد. یک واحد موتوری کوچک به وان اصلی متصل می شود و عمل واترجت را ایجاد می کند که حباب آب گرم را ایجاد می کند.

جکوزی قابل حمل

جکوزی های قابل حمل به دلیل جت های قدرتمند و درمانی خود شناخته شده اند. آبگرم داخل زمینی معمولاً فقط چند جت برای پشت شما دارد و همیشه انواع مختلف جت را ارائه نمی دهد. از سوی دیگر، اسپاهای قابل حمل روی زمین اغلب دارای جت های گردن، پشت، شانه، مچ، ساق پا و پا هستند.

ویژگی های بهتر وان های آب گرم نه تنها درمانی بلکه سرگرم کننده نیز هستند. بهترین اسپاهای قابل حمل دارای سیستم های موسیقی داخلی، نورپردازی خلق و خوی و ویژگی های آب هستند. آنها همچنین دارای پنل های کنترلی با کاربری آسان و حتی برنامه هایی هستند که به شما کمک می کنند جت ها و ویژگی های اسپا خود را کنترل کنید.

آیا تا به حال از وان آب گرم در هتل استفاده کرده اید و احساس ناراحتی کرده اید؟ اسپاهای داخل زمین معمولاً دارای صندلی‌های بتنی سخت و ناراحت‌کننده هستند. اسپاهای قابل حمل با صندلی های اکریلیک راحت، ارتفاع و زوایای مختلف صندلی و حتی صندلی های سالن ساخته شده اند. اکنون که کمی بیشتر در مورد اسپاهای قابل حمل و داخل زمین می دانید، ممکن است به یک نوع یا نوع دیگر متمایل شده باشید.

جکوزی قابل حمل

جکوزی های پرتابل مخصوصاً اگر وجوه شفاف داشته باشند، می توانند گزینه های بسیار جذابی برای تراس ها و بالکن های خاص، واحد ها و پنت هاوس ها باشند و میتوانند جذابیت بصری بسیار خوبی ایجاد کنند و به دلیل پرتابل بودن اگر نیاز باشد که در پروژه چا به چا شوند یا پروژه ای بعد  از پایان کار گرفتن، پروژه جکوزی شفاف را در بالکن اجرا کند، این ها همه مزیت های جکوزی پرتابل است.

تیم ما می تواند بسیار روی سبک سازی و سیستم فیلتراسیون خوب، ماندگاری دراز مدت و وجوه شفاف برای این جکوزی ها به شما کمک کند و فینیشینگ این جکوزی می تواند دقیقاً به صورت ویژه سازی شده بر اساس نیاز کارفرما با سرامیک، شیشه های دکوراتیو یا هر فینیشینگ دیگری که مد نظر باشد انجام شود.

تیم آکوا سال های سال در این زمینه کار کرده و کسب تجربه نموده اند؛ در نتیجه اگر به دنبال یک تیم مجرب و متخصص اید، می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟