تفاوت استخر بی نهایت و استخرهای معمولی

تفاوت استخر بی نهایت و استخرهای معمولی

وقتی گرمای تابستان راه خود را پیدا می کند، روزها ممکن است طاقت فرسا به نظر برسند. بزرگترین رویا برای بسیاری از ما چیزی نیست جز شناور شدن در قطعه کوچکی از بهشت که می توانیم آن را متعلق به خود بدانیم. برای بسیاری از صاحبان خانه، این قطعه کوچک از بهشت به شکل یک استخر در حیاط خلوت وجود دارد، جایی که می توانید به جای آب شدن در آن، از گرمای تابستان لذت ببرید.

داشتن یک استخر یک تجربه عالی است زیرا شما با حفظ حریم خصوصی بیشتر از استخر اجتماعی لذت می برید، به این معنی که شما آزاد هستید بدون نگرانی در مورد هر چشمی که ممکن است به آن نگاه کند، از آنجا دور شوید و شما را به حال خود رها کنید تا از آب های خود لذت ببرید. بدون نگرانی در دنیا.

اگر شما علاقه مند به ساخت استخر هستید، ممکن است به امکان سرمایه گذاری نه تنها در استخر شنای سنتی، بلکه در استخر بی نهایت نخبگان نیز فکر کرده باشید. طراحی این استخر به دلیل جذابیت بصری جذابش، مردم را در هر گوشه ای از جهان شگفت زده می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد چیستی استخر بی نهایت، چقدر هزینه استخر بی نهایت و چرا این نوع استخر ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد، بخوانید.

تفاوت استخر بی نهایت و استخرهای معمولی

 

استخر بی نهایت چیست و چه تفاوتی با استخر معمولی دارد؟

تمایز بزرگ بین استخر سنتی و استخر بی نهایت در زیبایی شناسی یافت می شود. در حالی که استخرهای شنای سنتی عمدتاً برای تفریح یا ورزش ایجاد می‌شوند، استخرهای بی‌نهایت طبیعت بسیار لوکسی دارند زیرا بسیار زیبا هستند.

این ظاهر از طریق طراحی مبتکرانه انجام می شود. در حالی که یک استخر شنای سنتی دارای لبه‌های سخت و بتونی در هر طرف است، استخرهای بی‌نهایت طوری به نظر می‌رسند که گویی آب در یک لبه در حال ناپدید شدن است، زیرا هیچ مرزی در آنجا وجود ندارد. برای زیباتر ساختن استخر بی‌نهایت، می‌توان آن را به گونه‌ای طراحی کرد که به نظر می‌رسد آب در حال ادغام با اقیانوس یا آسمان است.

نتیجه این است که یک توهم باورنکردنی به استخر بی‌نهایت نام خود را می‌دهد و بلافاصله استخر و محیط اطراف آن را بسیار مجلل جلوه می‌دهد، مخصوصاً از دید شناگر یا کاربر استخر. به طور کلی، استخرهای بی‌نهایت در استراحتگاه‌های مجلل یافت می‌شوند، اما می‌توان آن‌ها را در حیاط خلوت خود ساخت تا هرگز مجبور نشوید این شگفتی را پشت سر بگذارید. سرمایه گذاری در استخر بی نهایت یکی از راه هایی است که می توانید مطمئن شوید حیاط خلوت شما قطعه ای از بهشت است و مطمئناً برای استراحت در کنار استخری فوق العاده مانند این مشکلی نخواهید داشت.

هزینه استخر بی نهایت چقدر است؟

شناسایی قیمت‌های استخر بی‌نهایت خاص می‌تواند دشوار باشد زیرا تا حد زیادی به طیف وسیعی از متغیرها بستگی دارد. به عنوان مثال، این که آیا شما با یک استخر بی نهایت بتنی یا فایبرگلاس می روید، اندازه استخر و حتی چیدمان حیاط خود و همچنین هزینه کار برای نصب.

بسیاری از مشتریان از ما می پرسند که چرا یک استخر بی نهایت بسیار گرانتر از استخر سنتی است و چند دلیل برای تمایز وجود دارد. اولا، همانطور که قبلا ذکر شد، ساخت یک استخر بی نهایت در واقع شامل ساخت دو استخر است. یکی دیگر از هزینه های اصلی برای استخر بی نهایت این است که باید یک لبه مخصوص برای پوسته استخر ایجاد شود تا آن را از یک استخر معمولی متمایز کند.

آخرین هزینه اصلی که برای ساخت یک استخر بی نهایت در نظر گرفته می شود، ایجاد واقعی پوسته استخر است. این به این دلیل است که پوسته استخر شما به طور منحصر به فرد متناسب با حیاط شما طراحی می شود و بنابراین هر کدام به طور خاص ساخته می شوند.

اگر احساس می‌کنید که ممکن است بخواهید این سرمایه‌گذاری را در یک استخر بی‌نهایت انجام دهید، باید یک مشاوره فردی انجام دهید تا به شما کمک کند تا ایده دقیق‌تری از محدوده قیمتی که ممکن است به آن نگاه کنید، داشته باشید. این محدوده قیمت بر اساس دیدگاهی است که شما برای استخر خود و چیدمان حیاط خود دارید.

تفاوت استخر بی نهایت و استخرهای معمولی

آیا ساخت یک استخر بی نهایت کوچکتر به من کمک می کند تا هزینه ها را کاهش دهم؟

هنگامی که برخی از مشتریان احساس می کنند که هزینه نصب استخر بی نهایت بیش از بودجه آنها در حال افزایش است، طبیعی است که آنها شروع به تعجب می کنند که چگونه می توانند هزینه را کاهش دهند. یک ایده برای این کار، سرمایه گذاری در یک استخر کوچکتر به جای یک استخر شنا با اندازه کامل است. متأسفانه، این ایده در واقع به کاهش هزینه استخر به اندازه ای که فکر می کنید کمک نمی کند.

از آنجایی که دو استخر شنا جداگانه باید نصب شوند تا ظاهر آب در حال ناپدید شدن را داشته باشند، اساساً برای ایجاد یک استخر با اندازه های مختلف به همان میزان کار نیاز است تا زمانی که آن اندازه ها در یک محدوده تنظیم شده قرار گیرند. بیشتر هزینه یک استخر بی نهایت ناشی از مقدار زیادی نیروی کار برای ساخت استخری از این نوع است، بنابراین ساخت یک استخر کوچکتر تجربه و لذت شما را بسیار بیشتر از هزینه کاهش می دهد.

مزایای داشتن استخر اختصاصی

  • خاطره سازی

داشتن یک استخر شنا نیز راهی عالی برای خاطره سازی با عزیزانتان است. در طول گرمای ماه های تابستان، پیدا کردن انگیزه برای بیرون رفتن و انجام هر کاری دور از کولر گازی بسیار دشوار است.

خوشبختانه آب خنک استخر شما را وادار می کند که از خانه خود دور شوید و از آفتاب لذت ببرید. داشتن یک استخر در حیاط خلوت شما یک راه عالی برای تشویق کودکان به دور شدن از صفحه نمایش خود برای مدتی است و این به شما این فرصت را می دهد که زمان با کیفیتی جدی را با هم سپری کنید.

البته تمام موارد فوق در مورد استخر سنتی صادق است. با این حال، یک استخر بی نهایت بعد دیگری را ارائه می دهد. مزیت اصلی یک استخر بی نهایت نسبت به یک استخر شنای معمولی ارزش زیبایی شناختی آن است. در حالی که عادی به عنوان مثال. استخرهای خود تمیز شونده راحت هستند، آنها هرگز کلاس و ظرافتی را که استخرهای بی نهایت دارند نخواهند داشت.

توهم باورنکردنی آب که در وسط هوا متوقف می‌شود، صحنه‌ای باشکوه در حیاط خلوت شما ایجاد می‌کند، با استخر بی‌نهایت جدید شما به‌عنوان مرکز دلخواه. از همسایه ها و همکاران دعوت کنید تا حیاط خلوت خود را به آنها نشان دهید و مطمئناً خانه شما تبدیل به داغ ترین مکان ملاقات جدید در منطقه خواهد شد.

  • استخر لوکس مخصوص خودتان

صرف نظر از انگیزه شما برای ساخت یک استخر بی نهایت، این سرمایه گذاری است که می توانید کاملاً مطمئن باشید که در دراز مدت نتیجه خواهد داد. از آنجایی که این استخر بسیار منحصر به فرد است و افراد زیادی به دنبال آن هستند، حیاط خلوت شما چیزی بیش از یک مکان خوب برای استراحت خواهد بود. در اوج لوکس خواهد بود و شما می توانید به خوبی با دانستن اینکه بهترین ها را در ملک خود دارید استراحت کنید.

هزینه یک استخر بی نهایت ممکن است بالا به نظر برسد، اما مقدار زیادی از استراحت و آرامشی که به شما می دهد، و همچنین منظره خیره کننده ای که ارائه می دهد، باعث می شود در طول سال ها ارزش آن را داشته باشد.

تفاوت استخر بی نهایت و استخرهای معمولی

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
×