بهنرین استخرهای پشت بام

بهنرین استخرهای پشت بام

استخرهای پشت بام اغلب استخرهای بی نهایت درست در لبه، به عنوان بهترین نقطه از تراس ها و پشت بام هاست. برخی جایگزین های بزرگی برای سواحل، در شهرهای بزرگی مانند بانکوک و نیویورک هستند، در حالی که برخی بیشتر مکمل ساحل و متصل به اقیانوس هستند.

استخرهای شنا در پشت بام و تراس باعث می شود آن نقطه از مکان شما به پر طرقدار ترین و پر رفت و آمدترین نقطه تبدیل شود که در روز و گرمای آفتاب استراحتگاهی دلنشین و در شب با چشم انداز بی نظیرش ساعاتی لذت بخش برای شما بسازد.

در این مقاله قصد داریم بهترین استخرهای پشت بام در دنیا را بررسی کنیم.

1. ماریناخلیج سندز/سنگاپور

استخر پشت بام بی نهایت در هتل لوکس مارینا خلیج سندز به خوبی در سراسر جهان و به دلایل خوب شناخته شده است. این طولانی ترین استخر مرتفع جهان است، استخری به طول ۱۵۰ متر که تقریباً ۲۰۰ متر بالاتر از سطح دریا تعیین شده است.

مارینا بی ساندز که در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد، یک اقامتگاه تمام عیار از جمله کازینو، یک مرکز خرید و یک هتل ۲ ۵۶۱ اتاقه است که معروف ترین هتل سنگاپور با استخر پشت بام است. و در حالی که کاملا چند استخر فوق العاده پشت بام در سنگاپور وجود دارد، این استخر در رقابت پیروز بوده است.

استخر شنا پشت بام به سه بخش تقسیم شده است: یک منطقه بزرگسالان تنها، یک بخش خانواده دوستانه، و استخر کودکان اختصاص داده شده است.

همچنین جکوزی با چشم انداز بی نهایت دریا نیز این مکان را به محلی بی نظیر برای توریست ها و عکاسان کرده است. استخر پشت بام تنها برای مهمانانی که در هتل اقامت دارند قابل استفاده است، اما چندین بار پشت بام و رستوران در همان طبقه وجود دارد که برای همه قابل دسترس است.بهترین استخرهای پشت بام دنیا

2. 137 ستون /بانکوک

این هتل با 137 سوییت و محل اقامت که 5 سال پیش افتتاح شد، به سرعت جایگاه خود را به عنوان یکی از لوکس ترین محل های اقامت در بانکوک شناخته می شود. بسیاری معتقدند این حد از شهرت و محبوبیت به دلیل 2 استخر بی نهایت روی پشت بام این هتل به وجود آمده است.

یک استخر پشت بام در طبقه 27 یافت می شود، که قابل دسترس تمام مهمانانیست که در این هتل اقامت دارند. یکی دیگر، مجموعه ای در طبقه 30 و بالا، خصوصی تر است و تنها در دسترس مهمانان سوئیت است. هر دو استخر، بی نهایت با نمایش خط آسمان شگفت انگیز است.

استخر سوئیت در طبقه 30 واقعا محلی فوق العاده است. با نمای 360 درجه نمایش بیش از بانکوک و لبه های بی نهایت در 3 جهت, این یکی از بهترین و لوکس ترین استخر پشت بام در بانکوک و همچنین در جهان است.

در کنار طبقه 27 استخر بی نهایت شما همچنین پیدا کردن نوار استخر پشت بام upsacle که در آن شما می توانید کوکتل لذت ببرید, آب میوه های تازه, طراوت نور و لذت آشپزی. هتل همچنین رستوران پشت بام، باغ گیاه پشت بام و یوگا پشت بام ارائه می دهد، تقریبا همه شما برای اقامت بالا نیاز دارید.

بهنرین استخرهای پشت بام

3. Corazón Cabo / کابو سن لوکاس

واقع در امتداد خلیج کابو در ساحل Medano در کابو سن لوکاس, Corazón کابو چند استخر بی نظیر ارائه می دهد که یکی بالا تر از دیگران است.

این هتل در طبقه 9، استخر بی نهایت360 درجه ارائه می دهد.بهنرین استخرهای پشت بام

 

4. Aguas د ایبیزا گراند لوکس هتل /ایبیزا

Aguas د ایبیزا گراند لوکس هتل نوآورانه و بلند پروازانه سازگار با محیط زیست، ارمغان دهنده راحتی به سبک کاملا جدید است. این شامل آرایه فوق العاده ای از استخر مناسب برای هر مناسبتی ست.

دو تا از آنها استخرهای پشت بام هستند، بنابراین شنا با یک منظره زیبا، تقریبا ً در اینجا به وفور ارائه می شود.

یکی از آن ها استخر بی نهایت شگفت انگیزی است که درست توسط نوار پشت بام هتل میمانتا قرار دارد و مشرف به یکی از شلوغ ترین بندرهای ایبیزا و اقیانوس است.بهنرین استخرهای پشت بام

 

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟