بهترین زمان شروع پروژه

بهترین زمان شروع پروژه

زمان ورود ما به پروژه

پروژه ها دارای چرخه عمر اند یا به کلامی دیگر، موقتی هستند، یعنی در یک زمان مشخص شروع و در یک زمان مشخص به اتمام می رسند. اما مهمترین بخش آن برنامه ریزی و مدیریت آن پروژه است. در یک پروژه ما باید اهداف و محدودیت های آن را تعیین کنیم و بشناسیم. هدف اصلی مدیریت پروژه تکمیل پروژه در چارچوب اهداف تعیین شده زمان، بودجه و کیفیت است.

برای شروع پروژه مهمترین قدم، برنامه ریزی است. تعیین هدف های پروژه، انتقال مسئولیت ها به متخصصان مربوطه و… از جمله قدم های شروع پروژه است.

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است. حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد. ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

قبلا گفتیم گروه ما طراحی هایی که یک معمار انجام داده را به واقعیت تبدیل می کند. پس قطعا باید در ابتدایی ترین مرحله در پروژه ، ورود بکنیم .

اگر داریم درباره استخر بتنی صحبت میکنیم قبل از آرماتور بندی، مرحله ورود ما است و سایر موارد را باید با هماهنگی هم تا انتهای پروژه پیش ببریم ، که در حقیقت نازک کاری پروژه هست. ما از صفر تا صد یک پروژه را زیر نظر کارشناس مربوطه، مدیریت میکنیم.

زمان ورود به پروژه

اجرای استخر شیشه ای به راحتی برای امکان پذیر است.

مدیریت پروژه استفاده از دانش، مهارت ها، ابزارها و تکنیک های خاص برای ارائه چیزی ارزشمند به کارفرما است. همه پروژه ها تلاشی موقت برای ایجاد ارزش از طریق یک محصول، خدمات یا نتیجه منحصر به فرد هستند.

اولین روند شکل گیری یک پروژه، شناخت امکانات و محدودیت های آن است، که ما با مشاوره های تخصصی، سعی در تحویل با کیفیت ترین نتیجه را برای کارفرما داریم. پروژه ها با تیم هایی که بر اساس مهارت های مورد نیاز برای وظایف خاص گرد هم آمده اند، سازماندهی می شود.

مدیریت پروژه های کوچک و بزرگ، به زمان، تلاش و نظم نیاز دارد. تفاوت بین مدیریت پروژه‌های بزرگتر و کوچکتر نه تنها در زمان، تلاش و نظم است، بلکه در فرایند و ابزارها است.

متخصصان پروژه برای موفقیت پروژه ها بسیار مهم هستند و برای کمک به سازمان ها در دستیابی به اهداف خود بسیار مورد توجه هستند. از این رو ما در انتخاب کوچک ترین و یا حتی بزرگ ترین مسائل در یک پروژه، کیفیت را در اولویت های خود قرار می دهیم.

همه چیز در مدیریت پروژه عملی است. برخلاف سایر زمینه ها، شما نمی توانید با اشتباه کردن راه موفقیت خود را پیدا کنید. برای موفقیت باید اصول را به شدت رعایت کنید. اینجاست که این راهنما مفید خواهد بود.

مدیریت پروژه پنج مرحله دارد :

  • شروع
  • برنامه ریزی
  • اجرا
  • نظارت و کنترل
  • تحویل پروژه

هدف اصلی مدیریت پروژه تکمیل پروژه در چارچوب اهداف تعیین شده زمان، بودجه و کیفیت است. مدیران پروژه نقش اصلی را در برنامه ریزی، اجرا، نظارت، کنترل و بسته شدن پروژه ها ایفا می کنند. آنها در قبال کل محدوده پروژه، تیم و منابع پروژه، بودجه پروژه و موفقیت یا شکست پروژه پاسخگو هستند.

مهم ترین خواسته ما ، تحویل خواسته ی کارفرما نسبت به شرایط پروژه با  بالاترین کیفیت است. حتی زمان اتمام پروژه و تحویل آن به کارفرما، استخر های شیشه ای ما گارانتی 50 ساله ای داریم که کیفیت و ایمنی پروژه را تضمین می کند.

زمان ورود ما به پروژه

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟