بهترین راهکار برای ساخت استخر شیشه ای

بهترین راهکار برای ساخت استخر شیشه ای

استخر شنا همیشه یک سازه عالی برای هر خانه است. این فقط به دلیل سرگرمی و استراحت نیست. ساخت استخر شیشه ای که به خوبی طراحی شده باشد می تواند زیبایی خانه شما را نیز ارتقا دهد و در نتیجه به افزایش ارزش ملک شما کمک کند.

سوال این است که برای کارفرمایی که می خواهد استخر شیشه ای اجرا کند و هیچگونه اطلاعاتی ندارد، چه بستری در گروه ما وجود دارد؟

کارفرمایی که می خواهد استخر شیشه ای اجرا کند یا معماری که در طرح وجوه شفاف را مشاهده کرده، در ابتدا که با مجموعه ی ما تماس میگیرند، جزئیاتی از پروژه را برای ما فرستاده و سپس کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با آنها ارتباط گرفته، مشاوره کامل داده و اگر ایرادی در طرح آنها موجود باشد بررسی کرده و با آنها در میان می گذارند. گاهی ممکن است اشکالات ساختاری در طرح باشد یا احتیاج به افزودن عنصرهایی به طرح باشد.

در مجموعه ما، متخصصین با بررسی همه جانبه طرح و پروژه سعی دارند طرح شما را به یک پروژه ماندگار تبدیل کنند.

بهترین راهکار برای ساخت استخر شیشه ای

استخر شیشه ای

استخرها را می‌توان در فضاهای مختلفی از آپارتمان‌ها گرفته تا ویلاها اجرا کرد. استخرها بر اساس مصالحی که در ساخت آن‌ها به کار می‌روند به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که هر یک روش اجرا و طراحی خاص خود را دارند. استخر شیشه ای از جمله استخرهایی است که نحوه طراحی و ساخت خاص خود را دارد.

نام و نشان این نوع از استخر آن‌چنان واضح است که شاید چندان نیازی به توضیح و تفسیر نباشد. در هر صورت، این نوع از استخرها شامل آن دسته از استخرها می‌شود که صرف نظر از کاربری و اندازه‌ در ساخت آن‌ها از شیشه استفاده می‌شود. استفاده از شیشه در نحوه ساخت این استخرها می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه بیشتر در خصوص انواع استخر شیشه ای صحبت شده است.

بهترین راهکار برای ساخت استخر شیشه ای

ساخت استخر شیشه ای

ساخت استخر شیشه ای و استفاده از آن یک تجربه و تفریح بی نظیر است و در ایجاد فضای لاکچری و زیبای خانه بسیار موثر است. استخر شیشه ای روی برج، استخر شیشه ای در باغ، استخر شیشه ای در ارتفاع، در محوطه لابی، پارکینگ، تراس و فضاهای دیگر ساخته می شود و برای احداث آن نیاز به دانش فنی و تجربیات فراوانی است.گروه صنعتی آکوا، در زمینه ساخت استخر شیشه ای، دانش تخصصی و تجارب فراوانی دارد. برای اطلاع از قیمت، مشاوره و سفارش ساخت اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مزایای ساخت استخر شیشه ای

زیبایی، از بهترین مزایای ساخت استخر شیشه ای، به حساب می آید. وجود تنوع در نحوه ساخت این استخر ها انتخاب را برای کاربران سخت کرده است. شیشه این نوع استخر اگر به خوبی نصب و نگهداری شود استخر را بسیار زیبا و جذاب جلوه می دهد.

جلوگیری از وقوع حادثه: استفاده از شیشه در این نوع استخر ها باعث می شود تا بیرون استخر نیز به داخل آن دید داشته باشید و اگر کسی در حال غرق شدن در استخر است نسبت به نجات وی اقدام شود.

آسانی در نگهداری: نگهداری استخر شیشه ای بسیار آسان است و تنها چیزی که برای تمیز نگهداشتن آن لازم است یک پاک کننده شیشه و دستمال است تا گرد و خاک و لکه های احتمالی پاک شود و شیشه مثل روز اول نمای زیبایی به استخر بدهد.

مقاومت بالا: استخر های شیشه ای در برابر ضربه های نسبتا قوی مقاوم هستند و شیشه به کار رفته در آنها در برابر فرسایش محیطی مقاومت بسیار بالایی دارند و تقریبا در هر آب و هوایی دوام می آورند.مزایای ساخت استخر شیشه ای، باعث شده است تا افراد زیادی به ساخت این نوع استخر ها ترغیب شوند.

بهترین راهکار برای ساخت استخر شیشه ای

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

بهترین راهکار برای ساخت استخر شیشه ای

تیم آکوا، با تجربه ی زیاد در این سازه ها و داشتن متخصصین و مهندسان خبره، میتواند بهترین انتخاب شما برای داشتن یک استخر شیشه ای متفاوت و زیبا با بهترین قیمت باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟