اشتباهات رایج در ساخت استخر شیشه ای

اشتباهات رایج در ساخت استخر شیشه ای

کارفرمای عزیز دوست محترم ، لطفا به هر قیمتی استخر شیشه ای نسازید چون امکان پذیر نیست!

یک اتفاقی در ایران رایج شده این است که از روزی که ساخت استخرهای شیشه ای توسط گروه ما شروع شده بسیاری از دوستان میایند و اینگونه برنامه ریزی میکنند، میگویند که قرار بود دیواره بتنی اجرا بشود، شیشه یا پنجره هزینه کمتری دارد، پس همان را روی استخر اجرا میکنم و اسم آن استخر شیشه ای می شود! همچین چیزی اصلاً درست نیست.

اجرای استخر شیشه ای

اجرای استخر شیشه ای با بارگذاری وحشتناک استخر که این بارگذاری دائمی است و دیتیل هایی که در آب بندی نیاز داریم، بودن کلر در سیستم فیلتر، نور آفتابی که دائم در حال تابیدن است، همه اینها را وقتی جمع بندی بکنیم به یک ترکیبی برای طراحی و ساخت استخر شیشه ای میرسیم که اجرای آن هزینه منطقی خودش را دارد.

قطعا وقتی شما به دیواره استخرتون یک وجه شیشه ای و شفاف اضافه میکنید کانسپت استخر به طور کل تغییر میکند و استخر به شدت ارتقا پیدا میکند. یک قسمتی رو هم باید به این بودجه اختصاص بدهید.

از جمله مشکلاتی که در ساخت استخر های شیشه ای توسط غیر حرفه ای ها به وجود می آید، می توان به مشکلات آب بندی در ناحیه اتصال سازه به شیشه، استفاده از چسب های بی کیفیت که همه این موارد یک استخر نا ایمن و غیر استاندارد را تشکیل میدهد، اشاره کرد.

اشتباهات رایج در ساخت استخر

برنامه ریزی و آماده سازی

نقشه های فنی مورد نیاز برای کارهای بتنی و برنامه ریزی ها برای هر یک  از پروژه های ساخت استخر شیشه ای، متفاوت خواهد بود، چون ما با توجه به مسائل ایمنی، خواست و بودجه کارفرما، ابعاد و اندازه مدنظر و بسیاری مسائل دیگر این برنامه ریزی هارا انجام میدهیم. همچنین ما از صفر تا صد پروژه تان، با شما هستیم. از مشاوره و طراحی گرفته تا اجرا و تست آب بندی شیشه و… همه این موارد بر عهده تیم آکوا خواهد بود.

تیم ما با در نظر گرفتن تمام شرایط سعی در تحویل پروژه ای ایمن، استاندارد و همچنین زیبا و چشم نواز دارد تا بتوانیم لبخند رضایت را در صورت کارفرمای محترم ببینیم. ما به کوچکترین نکته ها و ایمن سازی ها هم توجه میکنیم. برای مثال زمان تولید شیشه های استخر، آنها باید درست زمانی که در پروژه به آنها نیاز است، حمل به محل شوند.

نوع استخر بر هزینه های ساخت و اجرای آن تاثیر گذار است. یعنی هزینه ساخت استخر تمام شیشه و یا استخر کف شیشه کاملا متفاوت است و موارد دیگری که در هزینه استخر ها تاثیر گذار است شامل جنس شیشه، ابعاد و تعداد لایه های آن می باشد.

دلیل انتخاب استخرهای شیشه ای

دیواره شیشه ای یک ویژگی هیجان انگیز استخر است که استخر شما را از دیگران متمایز می کند.

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است. حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد. ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

اشتباهات رایج در ساخت استخر شیشه ای

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟