استخر کنسول، زیبایی مدرن

استخر کنسول، زیبایی مدرن

استخر کنسول برای هر فضایی که معمار حس کند با بیرون زدگی استخر میتواند یک ارزش افزوده به بنا بدهد مفید است. ممکن است در این بیرون زدگی یک وجه شفاف نیز به استخر دهند تا این ارزش افزوده را دو چندان کنند.

استخر کنسول، زیبایی مدرن

به هرحال کنسول کردن چندین مزیت دارد؛ اولین مزیت ان است که فرم خاص معماری به پروژه می دهد و آن را متفاوت می کند. دوم انکه اگر فرض کنیم شما یک فضا با متراژ کم برای استخر خود دارید و دوست دارید متراژ بزرگتری داشته باشید، با کنسول کردن بخشی از استخر می توان به نتیجه ی دلخواه رسید.

سوم انکه بهترین فضا برای کار کردن وجوه شفاف را ایجاد می کند. تجربه ما نشان می دهد استخرهایی که بخشی از آن کنسول هستند، استخرهای بسیار جذاب و متفاوتی هستند و در پروژه های مسکونی یا ویلایی به شدت می تواند روی کیفیت افزوده معماری بنا تاثیرگذار باشد.

استخر شیشه ای

استخر های شیشه ای

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. استخر کنسول، زیبایی مدرنی به سازه ی شما می بخشد. اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است.حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد. ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

استخر شیشه ای

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

تیم آکوا سال های سال در این زمینه کار کرده و کسب تجربه نموده اند؛ در نتیجه اگر به دنبال یک تیم مجرب و متخصص اید، می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟