استخر شیشه ای در طبقات

استخر شیشه ای در طبقات

قطعاً یکی از بهترین مکان هایی که می توان برای استخر شیشه ای در نظر گرفت، در طبقات است. دلیل آن این است که شما در طبقات می توانید وجوه شفاف داشته باشید و استخری بسیار خاص داشته باشید. با جزییات خاصی که وجود دارند، می توان کاسه ی استخر را به ما بسپارید و به شدت کاسه استخر را برای شما سبک سازی می کنیم. این سبک سازی به صورتیست که میتواند به یک پانزدهم وزنی برسد که معمولاً استخر های بتنی در آن اجرا می شوند. آب بندی که میتوانیم برایتان انجام دهیم یک آب بندی ست که میتواند تا 40 الی 50 سال کارا باشد. همچنین استخر در ارتفاع و طبقات بالایی یک پروژه خاص در معماریست.

در پروژه های استخر، تیم آکوا جزئیاتی را در زمینه کاسه استخر داراست. جزئیاتی ست که با آن آکواریوم های بزرگی که بزرگ تر از حجم استخر هستند ساخته ایم. این جزئیات به شدت سبک است و یک پانزدهم استخر بتنی جرم دارد. آب بندی که روی این دیتیل انجام می شود، آب بندی بسیار ماندگاریست و سال ها روی اکواریوم های عظیم آب شور تست شده است و حداقل می تواند ده ها سال به شما گارانتی آب بندی بدهد. تمامی سر لوله ها می توانند آب بند 100 درصد شود که معمولاً در استخرهای بتنی این امکان وجود ندارد.

استخر شیشه ای در طبقات

آب بندی وجوه شفاف

آب بندی وجوه شفاف استخر بسیار مهم است از این منظور که اگر آب بندی درست انجام نشود و بعداً شما مشکل آب بندی داشته باشید، تعمیر آن سخت خواهد بود و وقتی شما بخواهید کار تعمیر استخر را انجام دهید، با توجه به آن که معمولاً فینیشینگ استخر تمام شده، شما مجبورید مجدداً وارد کار بنایی شوید که باعث به هم ریختگی محیط می شود و گاهی هنگام خارج کردن وجوه شیشه ای ممکن است پنل ها دچار شکستگی شوند. مسئله ی آب بندی، یک مسئله بسیار مهم است و بهتر است از ابتدا توجه ویژه ای به این موضوع شود. همچنین آب بندی ها باید به طرزی باشند که در دراز مدت کارآمد بوده و باعث مشکلی نشوند.

آکوا از ابتدا توجه خاصی به این مسئله داشته و در تمامی پروژه ها تنها یک بار آب بندی انجام شده است.

استخر شیشه ای

اگر بخواهیم وجوه شیشه ای داشته باشیم این امکان به راحتی وجود دارد. اگر بخواهیم فینیشینگ سرامیک داشته باشیم نیز به راحتی امکان پذیر است. و در نهایت چیزی که شما تحویل میگیرد به لحاظ نمایشی یک استخر شبیه به استخرهای بتنی دارید با این تفاوت که شما به جای آن که دیواره بتنی با ضخامت 30 تا 40 سانتی متری داشته باشید، دیواره های بسیار مینیمال تر با ضخامت 8 تا 10 سانتی متری دارید. همه ی این موارد به شدت روی سبک سازی پروژه های داخل طبقات تاثیرگذار است.

استخر شیشه ای

استخر های شیشه ای

ساخت استخر شیشه ای در ایران امروزه به یک کالای خیلی لوکس و مدرن در خانه های جدید تبدیل شده است و اکثر معماران و سازنده ها ترجیح می دهند در صورتی که مالک بتواند از پس هزینه های مالی پروژه بر بیاید برای زیبایی کار خود این استخر زیبا را پیاده سازی نمایند.

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است. حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد. ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

تیم آکوا سال های سال در این زمینه کار کرده و کسب تجربه نموده اند؛ در نتیجه اگر به دنبال یک تیم مجرب و متخصص اید، می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟