استخر شیشه ای با بالا ترین کیفیت

استخر شیشه ای با بالا ترین کیفیت

سبک متفاوت استخر ها 

به عنوان مجموعه ای که همیشه در حال رقابت با خودش است، از ما خیلی این سوال پرسیده می شود که شما چه سبک استخر هایی را انجام می دهید!

استخرهایی که ما انجام می دهیم بیشتر آنها حاصل طراحی های موفق معمارهای به نام بوده. طراحی هایی که شاید در ابتدای طراحی، آن معمار فکر میکرده قابلیت اجرایی ندارد ولی ما راه اجرای آنها را پیدا کردیم. همانطور که قبلا گفتیم گروه ما طراحی هایی که یک معمار انجام داده را به واقعیت تبدیل می کند.

استخرها را می‌توان در فضاهای مختلفی از آپارتمان‌ها گرفته تا ویلاها اجرا کرد. استخرها بر اساس مصالحی که در ساخت آن‌ها به کار می‌روند به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که هر یک روش اجرا و طراحی خاص خود را دارند. استخر شیشه ای از جمله استخرهایی است که نحوه طراحی و ساخت خاص خود را دارد.

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است. حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد. ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

استخر شیشه ای با بالا ترین کیفیت

 نگرانی های یک معمار

کیفیت پایین مصالح و ورود افراد بدون صلاحیت و مشاوره های غیر تخصصی، از بزرگترین دغدغه های مهندسین معمار هستند. اما ما با به کار گیری متخصصین در هر بخش، سعی در تحویل پروژه ای با کیفیت و در عین حال مطابق با آن چیزی که مدنظر معمار یا کارفرما است را داریم. ما از صفر تا صد یک پروژه را زیر نظر کارشناس مربوطه، مدیریت میکنیم. پروژه ها با تیم هایی که بر اساس مهارت های مورد نیاز برای وظایف خاص گرد هم آمده اند، سازماندهی می شود.

پس آن چیزی که تا الان ما انجام می دهیم لزوماً پروژه هایی نیست که در آینده هم قرار است انجام بدهیم. آن چیزی که تا الان انجام شده، اجرای شفاف دیواره های استخر، استخر شیشه ای پنجره ای، اجرای شفاف کف آن و حتی استخر تمام شفاف را درحال اجرا داریم. هرچیزی که قابل طراحی باشد را حتما میتوانیم یک راهکاری از اجرا برایش پیدا کنیم و از صفر تا صد یک پروژه را زیر نظر کارشناس مربوطه، مدیریت میکنیم.

انجام پروژه توسط ما، همراه با متخصصان و کارشناسان مربوطه در هر بخش صورت میگردد.

استخر شیشه ای با بالا ترین کیفیت

زمان ورود ما به پروژه

سوال دیگه ای که از ما میپرسند این است که در چه مرحله ای آکوا باید ورود بکند؟

ما در ابتدایی ترین مرحله ی پروژه، ورود میکنیم. قطعا همان توضیحاتی که در مورد طراحی دادم در اینجا هم صدق میکند، اگر قرار است یک پروژه استاندارد، یک پروژه ای که در عین حال خیلی فنی است، خیلی معماری و مینیمال هم باشد داشته باشیم. آکوا باید از مرحله طراحی ورود بکند و بتواند تمام جزئییاتی که مد نظرش هست را به طراح انتقال و نشان بدهد.

بعد از آن وارد مراحل بعدی میشویم و تمام مراحل ساخت ، حالا اگر داریم در مورد استخر بتنی صحبت میکنیم از مرحله آرماتور بندی ، اگر درباره سایر سبک های دیگر استخر صحبت میکنیم از ابتدایی ترین مقاطع باید نظارت های آکوا باشد و با مشاورهای آکوا پیش برود و در نهایت هم بتوانیم وجه های شفاف را اجرا و آب بندی بکنیم و یک کاری تحویل بدهیم که در انتها لبخند رضایت را روی صورت طراح و کارفرمای محترم پروژه ببینیم.

استخر شیشه ای با بالا ترین کیفیت

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟